Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok le ha a 19...

Hogy reagálnátok le ha a 19 éves lányotok beállítana egy 34 éves férfivel hogy ő a barátja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 21:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%

Na mégis mit akarhat a lányától, biztos nem matekot tanítani neki :)

Amúgy szerintem is jobb egy idősebb mint a felelőtlen mai kölkök.

Meg kell ismerni persze mielőtt bizalmat szavaznál neki, hiszen lehet akár egy liliomtipró kéjenc is.


De mint mondani szokás "zsák a foltját"

2011. febr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
53%

Hát hogy mit csinálj?


Mondjuk rúgd segbe a lányod, és közöld vele, hogy majd szülhet gyereket meg házasodhat ha lediplomázott, anélkül ugyanis sehol sem fogják emberszámba venni, aztán ha az uraság gondol egyet és megpattan 10 év múlva akkor a lányod ott lesz 30 évesen nyakában egy gyerekkel potenciális végzettség nélkül.

2011. febr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
68%

Ha egészen véletlenül biztos forrásból tudod, hogy az a pasi normális, akkor a helyedben elfogadnám a döntésedet.

De az itt válaszolgatókkal ellentétben én nagyon is kibuknék rajta, ha a 19 éves lányom egy ismeretlen 34 évessel állítana haza, mert van közöttük fehér holló, de ez nem normális dolog, valami baj van a pasival ha 34 évesen tizenéveseket nézeget magának. Egy 19 évest nem lehet tiltani, de nagyon figyelnék, hogy a valóságban is olyan-e a választottja, mint ahogyan a rózsaszín szemüvegen át látja.

Szerintem az ideális 3-6 év a férfi javára.

2011. febr. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy én mit szolnék, azt nem tudom, de hogy a szüleim mit szóltak azt igen.

17 voltam amikor bemutattam nekik az akkor 33 éves páromat.

Nem volt vele semmi bajuk, nem a kora alapján ítélték meg, azt mondták ha jól kijövünk, akkor áldásuk ránk.

Mi azóta is boldogan élünk együtt és gyermeket nevelünk, és a szüleim is jól kijönnek a párommal.

Apám még néha célzott is rá, hogy örül hogy nem egy suhanccal jöttem össze.

2011. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
81%
15 év korkülönbség most még nem sok.... később viszont az lehet! Amikor ő még csak 35, a férfi 50!!!!
2011. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

En 20 vagyok, a baratom 24. De ismerek olyan 35 eves pasit, aki kulsore sem es belsore sem le nem tagadtahtna, hogy 25nel tobb lenne.

Nagyon jo baratok vagyunk, szoktunk egyutt eljarni minden fele, vidam, mozgekony.

Lehet egy 20 eves srac is olyan mint egy 50 eves.

Inkabb azoktol kellene feltsd a lanyod!


Imserd meg eloszor a ferfit es azutan itelj.

2011. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
50%
Pff... leesne az állam.
2011. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig az idősebb pasikat jöttek be, a kapcsolatomban férfit akarok,nem kisfiút.
2011. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
NEm vad idegen férfiról van szó. ismerjük gy szimpatikus de még a lányom nem mondta nekem csak annyit hogy ma találkoznak pontosabban bemegy a munkahelyére beszélgetnek. kérdeztem mi van köztük aztmondta egyenlőre csak barátkoznak de lehet párkapcsoalt lesz belőlle, nem tudom mit csináljak....
2011. febr. 20. 22:13
 30/31 anonim ***** válasza:
Te semmit a lányod 19 éves felnőtt ha beleavatkozol,csak megtanitod őt hazudni,és ellened fordul...
2011. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!