Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itteni lányok melyikek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni lányok melyikek vagytok:Az utánfutó bújós vagy a talpraesett emancipált?

Figyelt kérdés

Voltam egy partin ahol 2 párra lettem figyelmes.Az egyiknél a csaj mindenben árnyékként követte a hapsiját:ha leült punnyadni ugyanúgy melléült a csaj ha kiment inni oda is követte ha idement odament szintén követte mint valami esernyőtartó rabszolga.

A másik pár lazább volt: a hapsi a konyhában iszogatott a csaj viszont a szobában rázta magát emancipunci önálló módra nem sípákolt hogy jaj hol van most a barátom csak egyébként tudta mindenki hogy amúgy együtt vannak.Ja igen nekem ez utóbbi volt a szimpatikusabb.Ti hogy álltok hozzá ehhez?


2012. jan. 3. 21:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én valószínű szakítanék azzal a lánnyal aki csak az egyik típus. Tegnap 22:01 a szimpatikus:) Olyan lány kell.
2012. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Vagyis #4 válaszolóra értem.
2012. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 whatshername ***** válasza:

Én emancipált-bújós vagyok,na ezt kapd ki!:)


21/L

2012. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én csak olyan lányokkal állok szóba, akik az első kategóriába esnek. Csakis ők, a bújós lányok a jók!


"az 1.ben az nem szimpatikus mert mintha a környezetnek szólna az egész hogy "hát mi ennyire együtt vagyunk.ne bókoljatok a páromnak de nyugodtan irigykedjetek..""


Akkor a 2. azért szimpatikus neked, mert olyan, mintha a környezet elől bujkálnátok. A környezetnek szólna az egész, hogy "hát nekünk semmi közünk egymáshoz, úgyhogy nyugodtan próbálkozzatok nálam" vagy nem meri felvállalni a párját mert pl. ronda.

2012. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

szerintem a hűség nincs szoros összefüggésben ezzel.pl a bújós lányok is simán megcsalhatják a párjukat úgy hogy éppen akkor máshoz bújnak.

ez egyéniség jobban megmarad a 2.fajta esetében.eléggé visszataszító mikor kérdezek akármit és a bújós csaj előbb megvárja a pacákja válaszát és annak alapulvétlével válaszol ő is hasonlót

2012. jan. 5. 12:26
 16/21 anonim ***** válasza:

"szerintem a hűség nincs szoros összefüggésben ezzel.pl a bújós lányok is simán megcsalhatják a párjukat úgy hogy éppen akkor máshoz bújnak."


Csak a bújós lányoknál ennek kisebb az esélye.


"ez egyéniség jobban megmarad a 2.fajta esetében.eléggé visszataszító mikor kérdezek akármit és a bújós csaj előbb megvárja a pacákja válaszát és annak alapulvétlével válaszol ő is hasonlót"


Nem marad meg jobban az egyéniség a 2. fajta esetén. Az, hogy ki mit válaszol nincs szoros összefüggésben ezzel.


Amúgy eléggé visszataszító, ha azt állítja a csaj, hogy szereti az embert, de ezt nem mutatja ki.

2012. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
miért ne mutatná ki?attól hogy valaki teszem azt nem akar anyuci apuci nagynéni és kéttucatnyi ismerős előtt smárolni attól még szerethetik egymást amikor éppen egyedül vannak idilli hangulatban
2012. jan. 5. 21:08
 18/21 anonim ***** válasza:
Itt nem az volt a kérdés, hogy mások előtt mit csinál, hanem az, hogy nem mutatja ki a párjának a szeretetét.
2012. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Így van. Az teljesen más, hogy mások előtt egymást falják vagy amit te kérdeztél kérdező.
2012. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

én csak sejtem hogy nyilván kimutastja de gondolom akkor amikor más nem látja. vagyis attól hogy összejövetelen nem cuppannak egymásra az nem jelenti azt hogy sose.

miképpen a bújós lányoknak sem akkor kéne elsősorban bújniuk mikor 20an járkalnak körülöttük-kvázi ez olyan mintha otthon tilos lenne és itt pótolnák be.

velem ha közlik hogy xy foglalt méghozzá zw a párja akkor azt én elhiszem, és nem vagyok kiváncsi a "bizonyítékra" mint ahogy más sem ha bulizni megy és nem "mozizni"

2012. jan. 6. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!