Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jelent számotokra az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jelent számotokra az, ha vki utánfutó jellegű nő?

Figyelt kérdés
Szerintetek meddig tud az ilyen nő elmenni, hogy a saját érdekeit érvényesítse.
2011. júl. 1. 14:53
 1/9 MERCEDESBENZ ***** válasza:
Én nő vagyok és én addig megyek valami után míg meg nem kapom !! de nem mindenki van ezzel így !!
2011. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is képes vagyok a végsőkig kitartani...
2011. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira, hogy pl. egy férfit úgy is megfognál, hogy eltitkolnád, h. terhes vagy. Szomorú. :((
2011. júl. 1. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért ezt nem csinálnám....
2011. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WhiteLabel ***** válasza:
Hogy a f0szomba lehet eltitkolni a terhességet?
2011. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy utánfutónak tetteted magadat.:D
2011. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Könnyen. A férfi nem szeretne és közben a nő azt mondja védekezik és nem vagy ha ki is derül így akkor zsarolja a férfit, h. ő nem veteti el.
2011. júl. 1. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:
az utánfutó nőt arra mondják aki mindenhova mindig elkíséri a párját nem lehet levakarni tehát soha nincs a pasi egyedül mert a nő csimpaszkodik rá. az ilyet kerülni kell,mert megfojtják az embert. nincs saját külön kis életük
2011. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :D Szerintem is nagyon durva az ilyen. :D
2011. júl. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!