Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol adhatnék fel ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol adhatnék fel ilyen jellegű hirdetést?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy aszexuális vagyok. Próbáltam lányokkal és technikailag ment is, de nem élveztem a szexet, nem kívánom. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos meleg vagyok, azt megnyugtatom, hogy kizárt. Sosem hittem, hogy az vagyok, de azért kipróbáltam, hogy érzek-e valamit, ha fiúval smárolok, de az pláne nem jött be. Szeretem a lányok finom bőrét és a borosta, meg a vastag bőr, mióta próbáltam, egyenesen taszít.


Szóval aszex vagyok, ezért a barátnőmmel is vége lett a dolognak, mert ő úgy érzi, hogy nem érzi nőnek magát mellettem, ha nem kívánom meg őt.


Viszont csak a szexet nem kívánom, de szükségem van az érintésre, nem szeretek egyedül aludni. Ki tudom mutatni a szeretetemet és szeretem, ha szeretnek, nem vagyok lelki sérült vagy ronda csak aszexuális.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy hol adjak fel olyan hirdetést, amiben alvópartnert keresek szex nélkül?

Félek, hogy csak olyanok jelentkeznek, akik dugni akarnak vagy egy idő után elővennék a témát.


2011. márc. 17. 23:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%
Nyugdíjasklubokban próbálkozz.
2011. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%
vegyél egy kutyát
2011. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Vagy macskát. Az ember dugni akar, ez már csak ilyen. Aki nem azzal valami gond van.
2011. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Miért téged kielégítene egy guminő meg egy kutya? F.szparaszt. Az idősek max. impotensek lesznek, de nem aszexuálisok, én meg nem impotens vagyok, hanem aszex.
2011. márc. 17. 23:33
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusra gondoltál már, hátha tudna segíteni? Ezt teljesen jó indulatból mondom.
2011. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Szerintem korán kezdted a nemi életet, nem vagy még kész rá.

Ha szereted a női test szépségeit akkor nem lehetsz meleg.


Talán még egy hormonális kivizsgálás sem árthatna, lehet, hogy valami nem úgy termelődik ahogy kellene.


Én szexológushoz fordulnék, és orvoshoz a helyedben.

Sokszor olyan egyszerűen és gyorsan meg tudnak oldani dolgokat amikkel emberek évekig kinlódnak, meg már feladják..

2011. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Kicsit több együttérzéssel is lehetnétek vagy, ha nem volt gyerekszobátok és erre képtelenek vagytok, akkor akár megtehetnétek azt a szívességet is, hogy nem írtok olyan válaszokat, amelyek nyilvánvalóan nem felelnek a feltett kérdésre.
2011. márc. 17. 23:35
 8/44 anonim ***** válasza:
Egyébként meg sztem találsz olyan nőket akik szintén aszexek, akadnak szépszámmal, csak nehogy nimfománba fuss ;)
2011. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, szóval nem kezdem korán a szexet. Volt már 3 kapcsolatom is, de mind azért ment tönkre, mert nem érdekel a szex. Voltam hormonvizsgálaton meg pszichológusnál is. Attól végképp nem tartok, hogy meleg vagyok.
2011. márc. 17. 23:39
 10/44 anonim ***** válasza:

Oka kérdésedre a válasz bárgyúan egyszerű.


- Bármilyen társkereső rovatban.

2011. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!