Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol adhatnék fel ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol adhatnék fel ilyen jellegű hirdetést?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy aszexuális vagyok. Próbáltam lányokkal és technikailag ment is, de nem élveztem a szexet, nem kívánom. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos meleg vagyok, azt megnyugtatom, hogy kizárt. Sosem hittem, hogy az vagyok, de azért kipróbáltam, hogy érzek-e valamit, ha fiúval smárolok, de az pláne nem jött be. Szeretem a lányok finom bőrét és a borosta, meg a vastag bőr, mióta próbáltam, egyenesen taszít.


Szóval aszex vagyok, ezért a barátnőmmel is vége lett a dolognak, mert ő úgy érzi, hogy nem érzi nőnek magát mellettem, ha nem kívánom meg őt.


Viszont csak a szexet nem kívánom, de szükségem van az érintésre, nem szeretek egyedül aludni. Ki tudom mutatni a szeretetemet és szeretem, ha szeretnek, nem vagyok lelki sérült vagy ronda csak aszexuális.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy hol adjak fel olyan hirdetést, amiben alvópartnert keresek szex nélkül?

Félek, hogy csak olyanok jelentkeznek, akik dugni akarnak vagy egy idő után elővennék a témát.


2011. márc. 17. 23:16
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esik, pont azért nem vagy aszexuális, egy aszexnek nem esik jól, és elélvezni sem tud frigidek is gyakorlatilag.
2011. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy nem voltál még szexuálpszihológusnál, vagy abszolút kontárnál voltál, mert ezt egy hónap alatt helyreszedik akik értenek is a munkájukhoz.
2011. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Azok az impotensek. Nem vagy tisztában a fogalommal, de nem vitatkozom veled, egyszerűen fenntartom magamnak a jogot arra, hogy jobban ismerjem a saját "rendellenességemet", mint te.


[link]

2011. márc. 17. 23:55
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Jéézusom, ne a wellnesscaferől linkelj már :D


Marha tudományos forrás.


Impotens az aki FIZIKAILAG képtelen rá szervi probléma vagy sérülés miatt.

2011. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Hát szexuálpszihológusnál valóban nem voltam, de mégis mire alapozod, hogy csak úgy piff-paff rendbe kap?
2011. márc. 17. 23:57
 26/44 anonim ***** válasza:
Ok én sem vitázom csak segíteni akartam, de jogod van a saját problémád megoldásához.
2011. márc. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
A párom orvos, csak más területen, arra.
2011. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Felnőtt vagyok, el tudom dönteni, hogy a cikk mennyire hiteles és ez az. Ha nem is tudományos, de a valóságtartalma 100%-os. Inkább olvasd el.


Am.: [link]

2011. márc. 18. 00:00
 29/44 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a problémád megoldásán dolgozz az én véleményem formálása helyett ;)


Mondom, a párom orvos uh felőlem írhat az internet amit akar.

Te meg amíg arra sem vagy hajlandó, hogy szakszerű segítséghez fordulj addig ne várj csodát.

2011. márc. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Basszus nem akarom én a te véleményedet formálni. Nem érdekel a szex és nekem ez így nagyon is jó, te se akarj engem megváltoztatni. Számomra ez egyáltalán nem probléma, nekem ez a normális. Az én bajom csak az, hogy emiatt egyedül vagyok. Hiányzik az intimitás. A megoldás, hogy találjak egy hasonszőrű partnert. A probléma, hogy nem könnyű. Én csak azt akarom megtudni, hogy hol találhatok aszexuális hálópartnert és nem nyavalygok egyáltalán. Ennyi.
2011. márc. 18. 00:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!