Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol adhatnék fel ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol adhatnék fel ilyen jellegű hirdetést?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy aszexuális vagyok. Próbáltam lányokkal és technikailag ment is, de nem élveztem a szexet, nem kívánom. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos meleg vagyok, azt megnyugtatom, hogy kizárt. Sosem hittem, hogy az vagyok, de azért kipróbáltam, hogy érzek-e valamit, ha fiúval smárolok, de az pláne nem jött be. Szeretem a lányok finom bőrét és a borosta, meg a vastag bőr, mióta próbáltam, egyenesen taszít.


Szóval aszex vagyok, ezért a barátnőmmel is vége lett a dolognak, mert ő úgy érzi, hogy nem érzi nőnek magát mellettem, ha nem kívánom meg őt.


Viszont csak a szexet nem kívánom, de szükségem van az érintésre, nem szeretek egyedül aludni. Ki tudom mutatni a szeretetemet és szeretem, ha szeretnek, nem vagyok lelki sérült vagy ronda csak aszexuális.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy hol adjak fel olyan hirdetést, amiben alvópartnert keresek szex nélkül?

Félek, hogy csak olyanok jelentkeznek, akik dugni akarnak vagy egy idő után elővennék a témát.


2011. márc. 17. 23:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Most miért pont a Dexter jutott eszembe?
2011. márc. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

tuvtuv-nak:


Ha kicsit is utána olvasol a témának, akkor hamar rájössz, hogy az aszexualitás az egy szexuális orientáció. A szexuális orientáció pedig azt mutatja meg, hogy melyik nemhez vonzódsz szexuálisan, nem pedig azt, hogy kívánod-e a szexet. Amire te gondolsz, azt libidónak hívják. Attól még, hogy valaki aszexuális, még lehet normális libidója és végezhet önkielégítést vagy akár élhet normális szexuális életet is partnerrel.


Gondolj csak bele, akár egy hetero férfi is képes lenne lefeküdni egy másik férfival, mert a fizikai adottságai megvannak hozzá. Csak valószínűleg nem élvezné a dolgot túlságosan, mert ő nem a saját neméhez vonzódik. Na az aszexuálisok csak annyiban mások, hogy náluk ez mindkét nemre igaz.


24/L

2011. márc. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

Ezen a héten szakítottam a barátnőmmel több, mint 1 év után és rendszeresen volt köztünk szex.

Te csak okoskodsz, de lósz.rt se tudsz a témáról, de nem baj, nem is kell.

2011. márc. 18. 01:11
 34/44 A kérdező kommentje:
aszexualitás= a szexuális orientáció hiánya
2011. márc. 18. 01:26
 35/44 A kérdező kommentje:

"Amire te gondolsz, azt libidónak hívják."


Nem, amire én gondolok, az az, hogy egy ilyen ... minek szól hozzá egy témához, amiről nyilvánvalóan halvány lila dunsztja sincs.


Meg még egy mondásra is gondolok, valami olyasmire, hogy, ha csendben maradtál volna...

2011. márc. 18. 01:30
 36/44 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy amíg a barátnőddel voltál, úgymond csak kötelességből feküdtél le vele? mert ezek szerint ugye nem kívántad egyáltalán. És nem is tudsz vonzódni egy nőhöz?


Amúgy komolyan mondom, hogy nekem az írásod alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz. Csak "kár", hogy nekem fontos azért a szex is egy kapcsolatban.

2011. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

A 01:04-es válaszoló vagyok.


Először is, amit hajnalban írtam, azt nem neked írtam, hanem tuvtuv-nak. Direkt ezzel kezdtem az akkori hozzászólásomat a félreértések elkerülése végett, ha esetleg nem tűnt volna fel.


Csak azért szóltam hozzá egyáltalán a témához, mert ő (tuvtuv) azt írta neked, hogy "Ha önkielégítést végzel, és szereted is akkor NEM vagy aszexuális." és "Ha jól esik, pont azért nem vagy aszexuális, egy aszexnek nem esik jól, és elélvezni sem tud frigidek is gyakorlatilag."


Ezért írtam NEKI, hogy a kettőnek nincs köze egymáshoz, attól még hogy valaki önkielégít, lehet aszexuális. Illetve hogy az aszexualistás nem egyenlő a frigidséggel sem.


Gyakorlatilag téged próbáltalak igazolni, de hát úgy tűnik, hogy ezt nem fogtad fel. Kösz szépen, hogy a segítőkészséget bunkósággal viszonzod.



"Nem, amire én gondolok, az az, hogy egy ilyen ... minek szól hozzá egy témához, amiről nyilvánvalóan halvány lila dunsztja sincs. "


Ehhez meg csak annyit szólnék hozzá, hogy mint aszexuális személynek, azt hiszem nekem is van róla valami "halvány" fogalmam, hogy mit is jelent aszexnek lenni.


24/L

2011. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

Szia 24/L!


Nem vettem észre a "-nak" részt, sajnálom.

Azt hittem ő írta, és azért osztottam le, mert azt hittem, hogy saját magának mond ellent, szóval, ha olvassa akkor tőle is bocsánatot kérek.

Szóval nem téged akartalak leosztani, meg így már senkit nem akarok leosztani, de azért bánom, amit tettem.


Bocsi.

2011. márc. 18. 15:11
 39/44 A kérdező kommentje:

Mentségemre legyen mondva, hogy hajnalban történt és nem figyeltem, de tényleg bocsi, valóban segítőkész voltál én meg bunkó.


Azóta találtam egy oldalt: [link]

Itt van társkereső is, de csak két ffi van regelve, adott fel hirdetést, a többiek csak csevegnek.


Szívesen beszélgetnék veled, de nem akartalak privát üzivel zargatni, csak ha nincs ellenedre.?

2011. márc. 18. 15:27
 40/44 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:15


Hát ezt így nem mondanám, hogy kötelességtudatból, de minden alkalommal rá kellett magam szánni és vártam a végét. Cserealapon ment a dolog. Intimitásért cserébe szex. A technikai részre nem volt panasz, csak a lányok nem viselik jól, ha nekik kell kérni a szexet meg nem tesz jót a hiúságuknak, ha a fiújuk nem tartja őket szexuálisan vonzónak. Mellettem nem érezte magát igazán nőnek és ebben lehetett is igazság.

2011. márc. 18. 15:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!