Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol adhatnék fel ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol adhatnék fel ilyen jellegű hirdetést?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy aszexuális vagyok. Próbáltam lányokkal és technikailag ment is, de nem élveztem a szexet, nem kívánom. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos meleg vagyok, azt megnyugtatom, hogy kizárt. Sosem hittem, hogy az vagyok, de azért kipróbáltam, hogy érzek-e valamit, ha fiúval smárolok, de az pláne nem jött be. Szeretem a lányok finom bőrét és a borosta, meg a vastag bőr, mióta próbáltam, egyenesen taszít.


Szóval aszex vagyok, ezért a barátnőmmel is vége lett a dolognak, mert ő úgy érzi, hogy nem érzi nőnek magát mellettem, ha nem kívánom meg őt.


Viszont csak a szexet nem kívánom, de szükségem van az érintésre, nem szeretek egyedül aludni. Ki tudom mutatni a szeretetemet és szeretem, ha szeretnek, nem vagyok lelki sérült vagy ronda csak aszexuális.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy hol adjak fel olyan hirdetést, amiben alvópartnert keresek szex nélkül?

Félek, hogy csak olyanok jelentkeznek, akik dugni akarnak vagy egy idő után elővennék a témát.


2011. márc. 17. 23:16
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
Önkielégítést sem végzel sosem?
2011. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

tuvtuv


Éppen egy aszex lányt keresek, csak azt nem tudom, hogy hol találok olyat. Ehhez kértem segítséget.

2011. márc. 17. 23:41
 13/44 A kérdező kommentje:
Már miért ne végeznék. Csak másokkal nem szeretem a szexet.
2011. márc. 17. 23:41
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Akkor: Vegyél egy tükröt!:D
2011. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:

Akiket kiskorukban molesztáltak azok nagyrésze azzá válik.

Szerintem ha úgy adod fel a hirdetést hogy beleírod hogy aszexuális nőket keresel, egyértelmű lesz nekik.

2011. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:

De várjál már, ha végzel önkielégítést akkor azt élvezed? meg kívánod is időről időre?

Mert ha igen akkor nem vagy aszexuális.

2011. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valamilyen nemi fóbiád lehet, vagy egyszerűen hozzászoktál az önmagad ingerléséhez, és nem tudsz átállni a normálisra.
2011. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Tükröm van, meg kutyám is, éjszaka mégsem ölel át egyik sem.

Le lehetne állni a fárasztó dumával!


Már adtam fel hirdetést. De nem jelentkeztek. Gondolom az aszexek nem járnak szexpartner/párkereső oldalakra.


Aztán adtam fel meleg oldalon is, azon meg egy csomó meleg nyomult, de mind csak szexelni akart. Rosszabbak, mint a nők.

2011. márc. 17. 23:48
 19/44 A kérdező kommentje:
Lassú a szex egy szexparterrel. Kiverem, mert megnyugtat, nem azért mert annyira kívánom. Eszembe jut, hogy jól esne. És jól esik, de ez még nem zárja ki, hogy ne lennék aszex, annak az a lényege, hogy nem érzel nemi vágyat senki és semmi iránt.
2011. márc. 17. 23:50
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha önkielégítést végzel, és szereted is akkor NEM vagy aszexuális.


Azok ugyanis semmit sem csinálnak....


Sohasem....

2011. márc. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!