Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol adhatnék fel ilyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol adhatnék fel ilyen jellegű hirdetést?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy aszexuális vagyok. Próbáltam lányokkal és technikailag ment is, de nem élveztem a szexet, nem kívánom. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos meleg vagyok, azt megnyugtatom, hogy kizárt. Sosem hittem, hogy az vagyok, de azért kipróbáltam, hogy érzek-e valamit, ha fiúval smárolok, de az pláne nem jött be. Szeretem a lányok finom bőrét és a borosta, meg a vastag bőr, mióta próbáltam, egyenesen taszít.


Szóval aszex vagyok, ezért a barátnőmmel is vége lett a dolognak, mert ő úgy érzi, hogy nem érzi nőnek magát mellettem, ha nem kívánom meg őt.


Viszont csak a szexet nem kívánom, de szükségem van az érintésre, nem szeretek egyedül aludni. Ki tudom mutatni a szeretetemet és szeretem, ha szeretnek, nem vagyok lelki sérült vagy ronda csak aszexuális.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy hol adjak fel olyan hirdetést, amiben alvópartnert keresek szex nélkül?

Félek, hogy csak olyanok jelentkeznek, akik dugni akarnak vagy egy idő után elővennék a témát.


2011. márc. 17. 23:16
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi amit írtál. Nem mondom, hogy nem vonzódom, hanem inkább egy hasonlattal írnám le a dolgot. Olyan vagyok, mint egy porcelánrajongó műgyűjtő. Ő is szereti és megbecsüli a szép tányérokat, örül, ha a birtokában van egy szép darab, tisztességesen és szépen bánik vele, szereti, de nem szívesen eszik a tányérból.

Na valahogy így vagyok én a lányokkal.

A fiúk meg olyanok nekem, mint a porcelánrajongónak az ezüst étkészlet. Elismerem, ha szép, mert van olyan, de nincs rá szükségem.

2011. márc. 18. 15:41
 42/44 A kérdező kommentje:

Hogy nem vonzódtam hozzá, azt úgy kell érteni, hogy nem akartam megdugni magamtól, hanem csak azért, hogy neki jó legyen, mert különben szerettem őt is és nagyon szerettem vele lenni, babusgatni. Ezt ő is elismeri, hogy nagyon szerettük egymást, ezért is bírta eddig mellettem.

Tehát kívántam (kívánom) a társaságát, azt, hogy vele legyek.

2011. márc. 18. 16:47
 43/44 anonim ***** válasza:

Bocsánatkérés elfogadva. :)


Bevallom őszintén ma délután én is felkaptam kicsit a vizet a válaszodon, mert elég támadónak tűnt, de örülök, hogy végül is mindkettőnk részéről félreértésről volt csupán szó.


Nyugodtan írj e-mailt, ha gondolod!


24/L

2011. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Szerintem te túl különleges vagy ahoz, hogy ne találj egy lányt, aki nem pont a szexre orientálódik. Remélem, hogyha felnövök, akkor lesz egy ilyen fiú, mint te.

14/l

2011. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!