Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen jellegű üzletben találhatom meg?

Figyelt kérdés

Most leszünk egy évesek és arra gondoltam hogy veszek egy kettétört szív alakú kulcstartót.Szerintetek hol szerezhetem be, milyen jellegű üzletekben?Ha nem találnék hétvégéig szerintetek mit adhatnék az évfordulónkra?

L20


2011. júl. 12. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A tesco szupermarket pénztáránál is láttam már ilyeneket :)
2011. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majd elnézek hátha lesz ott.:)Köszi.
2011. júl. 12. 09:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon elcsépelt ajándék..bár rengeteg helyen látni, pl ékszerbolt.
2011. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy soha semmi értelmes nem jut eszembe, és az anyagi kereteim is szűkösek.Még arra gondoltam hogy felveszek valami nagyon szexi fehérneműt vagy fűzőt.

Esetleg tudtok valami jobb ajándékot?

2011. júl. 12. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Piknik egy parkban? Az emlékezetes és olcsó ;)
2011. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta elvisz vacsizni, szóval az kilőve, de az után nem tudom még kitalált e valamit, még részletesen nem beszéltük.
2011. júl. 12. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni..én a spontán dolgok híve vagyok.
2011. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
héé ne kettétörtet.azt az olyan pasik szokták ajándékozni,akiket dobott a csajuk. amúgy adjál neki egy szív alakú párnát,vagy alsógatyót,ehető tanga stb.
2011. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!