Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatom meg azt akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatom meg azt akire vágyok? Vannak még valóban őszinte lányok?

Figyelt kérdés

Manapság a lányok (gondolok most konkrétan 18-22 közöttiekre) 98%-a olyan típus, akit nem szivesen választanék. Nagyon-nagyon a külsőre mennek, tipikus plázalányok, annyi smink van rajtuk, hogy ha lemossák szinte fel sem lehet őket ismerni...

Hol vannak azok akikkel meg lehet beszélni a dolgokat, nem CSAK a buli és nem csak mások véleménye számít nekik?

Ha nagyon sarkosítanék, azt mondanám: a legtöbbjük képmutató és túlságosan beképzelt. Szerintetek nem így van?


2009. jún. 2. 17:21
 1/6 anonim válasza:

Teljes mértékben egyet értek veled! Őszintén! 20 éves főiskolás lány vagyok, és én is ezen gondolkodtam, hogy milyen undorítóan viselkednek a korombeli "lányok".

De ahogy te is írtad, ők csupán a női nem 98%-a.

Biztos vagyok benne, hogy ha elég kitartó vagy, találsz valakit a maradék 2%-ból! Sok sikert hozzá!

2009. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én is egyetértek!de az ilyen korban lévő nők még lendületesek és azt hiszik ez életük legjob szakasza.pedig nem, mert ez csak a "mindig elmeni minden buliba" és a "jó sok pénzt költeni" szakasz
2009. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ezt kikérem magamnak, én is 18 vagyok de nem vagyok ilyen. Nem hordom fenn az orrom, plázacica se vagyok, és nem sminkelem magam agyon csak pont annyira amennyire kell.

Úgyhogy a kérdezőnek üzenem, hogy igen, vannak még ilyen lányok. És nem vagyok beképzelt sem, elég sok barátom van, és jól megvagyunk.

2009. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én olyan vagyok, akit keresel... de azt hiszem, hogy a jó tulajdonságaimmal nem megyek semmire... :( bár én még csak 15 vagyok, én is ilyennek látom a velem egyidőseket, sőt, már a fiatalabbakat is! én meg azt a fiút keresem, aki nem az ilyen lányokat részesíti előnyben! :S és tökéletesen leírtad a rájuk jellemző dolgokat!
2009. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

elnézést, senkit nem akartam megbántani. azért írtam ezt a korosztályt, mert véleményem szerint akik kezdik

"felfedezni a dolgokat" (sajnos a már 13,14 éves lányok) még hiteltelenek a koruk miatt. és ez a folyamat eltart nagyjából 17-18 éves korig.

vannak persze kivételek -ahogy az utolsó hozzászóló is, akiknél ez kimarad(t) és talán nem is lesz soha.

nagyjából 22 éves korra vagy kinövik, vagy megragadnak-belőlük lesznek a tipikus "semmire-nem-jó-nők" akiket az audis/bmw-s, akármilyen pasijuk tart el és gyakorlatilag alkalmatlanok a normális érezelemkinyílvánításra,

ugyanúgy megmaradtak a kis tinik hiteltelen szintjén.

pont emiatt, mert hagyták magukat ezeknek a külső dolgoknak teljesen átadni.

nem arról van szó, hogy mindenkit beskatulyáznék akire illik a (talán kicsit felületes) leírás. de lássuk be, hogy akármennyire is nem szép dolog, a külsőről ítélünk. máshogy képtelenség.

igaz senki nem változik, viszont az értékrendje fejlődhet és átalakulhat, a szemlélete más lehet.

2009. jún. 2. 18:48
 6/6 anonim válasza:

a legtöbb lány a külsőre megy.


Szted vannak ilyenek:


" Jé, egy ronda srác, leszólítom, elkérem az msnjét, hátha, összejövünk, mert belül, aranyos lehet..."



ÁááÁáááÁ! ilyen nem sok van....



* a smink...

mindenki agyon sminkeli magát, hiszen, azt hiszik ez a jó



15/L

2010. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!