Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez egy normális, talprae...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez egy normális, talpraesett lány (akinek párja van) ha egy fiú bókol neki és sokat segíti őt, ha bármire szüksége van?

Figyelt kérdés
Mármint tolakodónak veszi, vagy inkább titkon tetszik neki, akkor is ha párja van és valójában melengeti a szívét?
2010. jan. 19. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Hideget.

Most is -1 fok van.

2010. jan. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig jót érez de hosszú távon tolakodó, mert érzi, hogy nyomulsz rá mint állat.
2010. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én pl semmit sem éreznék. Esetleg kellemetlen lenne, de ezt rögtön közölném is az illetővel mielőtt még hiú reményeket táplálna. Szeretem a páromat és nem érdekel más. Nekem a hűség nagyon fontos. Próbálkoztak már nálam, de nem ért célt az illető. Udvariasan közöltem vele, hogy hagyjon békén.
2010. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: remélem azért megerőszakolt.
2010. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon talpraesett a csajszi,akkor úgy csinálja,hogy érezd a törődést,de nem lép túl egy bizonyos határt.Közben meg ugyebár van neki barátja is.Vigyázz,mert könnyen félreértheted a viselkedését,és esetleg többet láthatsz bele,mint ami valójában.Valószínű barátként kezel,de azért a bókjaidat szívesen fogadja.Mégsem TE vagy az,akivel az életét,és az ágyát megosztja.Remélem érted,mit szeretnék ezzel mondani.
2010. jan. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
én élvezném a dolgot, főleg ha akkor is udvarol ha tisztában van vele hogy mással vagyok! bár most éppen olyan cipőben járok, hogy eddig udvarolt egy srác addig nem is érdekelt,nem vettem őt komolyan.Aztán elmentünk együtt bulizni és mondtam neki hogy nem akarok semmi "rosszat" csinálni.és ő ezt tiszteletben tartotta! egész este együtt voltunk,rajongot értem de nem csinált semmi "rosszat" hát ezzel azt érte el hogy most nagyon belehabarodtam.... :)
2010. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Legyezgetheti a hiúságodat, de lehet kellemetlen is, hogy ezekért a szívességekért meg akar vásárolni (akkor is elkezdhet követelőzni, ha az elején még ő maga is elhitte, hogy érdek nélkül akar jót tenni), lehet zaklatásnak is érezni, hogy üldöz a rajongásával...
2010. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!