Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itteni lányok melyikek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itteni lányok melyikek vagytok:Az utánfutó bújós vagy a talpraesett emancipált?

Figyelt kérdés

Voltam egy partin ahol 2 párra lettem figyelmes.Az egyiknél a csaj mindenben árnyékként követte a hapsiját:ha leült punnyadni ugyanúgy melléült a csaj ha kiment inni oda is követte ha idement odament szintén követte mint valami esernyőtartó rabszolga.

A másik pár lazább volt: a hapsi a konyhában iszogatott a csaj viszont a szobában rázta magát emancipunci önálló módra nem sípákolt hogy jaj hol van most a barátom csak egyébként tudta mindenki hogy amúgy együtt vannak.Ja igen nekem ez utóbbi volt a szimpatikusabb.Ti hogy álltok hozzá ehhez?


2012. jan. 3. 21:49
1 2 3
 1/21 szamóca.. ***** válasza:
40%

a második.

egyébként kétségbeejtően sok pasi nem tudja kezelni ha a nő nem mászik a sggébe és nem ír legalább hatvanszor egy nap smst meg üzenőfalra meg mittomén hova szívecskéket, és meg vannak róla győződve hogy akkor már nem is szereti a nő.

2012. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
mindenképp a második!
2012. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem mindegy milyen típusú a csaj. Nem azért járok valakivel, hogy a seggemben lógjon sem azért, hogy ne legyen velem. Ha velem van akkor nem dobom el magamtól, hogy kopj le. Ha nincs velem akkor nem futók utána miért nincs velem. Ha én oda megyek hozzá akkor ne koptasson le. Ha nem vagyok vele akkor ne hisztizzen miért nem vagyok vele. Nekem ez szimpi.
2012. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Is-is, mikor milyen a kedvem. Ha vele van kedvem lenni, akkor bújok, ha nincs, akkor nem lógok vele. Ennyi.
2012. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Azért erre nem éppen illik az emancipunci kifejezés, de sokkal inkább a 2. kategória vagyok én is.
2012. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 dr.zsuga válasza:
64%
én a második vagyok, de volt olyan kapcsolatom amikor elvárt volt, hogy mindig mellette legyek. gyorsan vége is lett :D
2012. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

én jó értelemben írtam az emancipuncit.

az 1.ben az nem szimpatikus mert mintha a környezetnek szólna az egész hogy "hát mi ennyire együtt vagyunk.ne bókoljatok a páromnak de nyugodtan irigykedjetek.."

2012. jan. 3. 22:07
 8/21 anonim ***** válasza:
Második:)
2012. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A talpraesett :)
2012. jan. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyik sem lennék, valahol a 2 közt, helyzetfüggő szerintem...
2012. jan. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!