Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan vélekedtek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vélekedtek az ilyen esetről?

Figyelt kérdés
Mondhatni jól indult a nap, a barátnőm mondta a héten h mennyünk el suliban teázgatni, a lényeg h sort került rá az egyik nap, jött a bnője is velünk. Kérdeztem h meghívhatom e? erre ő tiltakozni kezdett. Jó okés mondom magamban, majd vmit megnézegetett láttam h gondolkodik, és rávágja h fizessek én. Ez nem is volt probléma, csupán azon rökönyödtem meg h amint megkapta a teáját ment is el. Kérdeztem tőle h nem isszuk meg együtt? erre azt válaszolta de nagyon természetesen mintha alap volna h ő a barátaival fogyasztja el az osztályában. Ekkor kicsit nem tudom nem az h sajnálnám érte hiszen nem sokba került, de mégis azér sziven ütött a dolog h megigérte de mégse :/
2012. jan. 2. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
De most a barátnőd vagy a barátnőd barátnője hagyott ott? Azért nem mindegy...
2012. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a barátnöm a barátnőjével együt eltüntek mint a füst
2012. jan. 2. 17:36
 3/7 A kérdező kommentje:
dehát amugy is a barátnömön akart lenni a hangsuly
2012. jan. 2. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
A csaj egy bunkó. Célszerű dobni, vagy úgy viselkedni vele, amit megérdemel, és nem játszani a lovagot.
2012. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy neveletlen hülye p*csa. Közöld vele finoman.
2012. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
közöltem vele és igazából volt belölle kisebb vita megigérte h változik de ugy érzem ez nem fog bekövetkezni
2012. jan. 2. 20:51
 7/7 A kérdező kommentje:
jólehet nem ez az első ilyen húzása amikor bunkónak tűnik, volt már rosszab is csak nem szakadt el a cérna, nem tudom mi lenne a jó :/ szeretem és igazábol mindig van egy kifogása mindig valahogy megússza a dolgot ugy h nem haragszok rá
2012. jan. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!