Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vélekedtek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vélekedtek az internetes szexről egy fiú és egy lány között?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint a telefonszex, csak Skype-on keresztül. Távol élünk egymástól, így csak heti két és fél napot tudunk együtt lenni. Ilyenkor persze szeretkezünk is, de nekem nagyobb a szükségletem, ezért néha napi szinten önkielégítek. Ezt továbbgondolva arra jutottam, hogy mi lenne, ha a barátnőm besegítene a fantáziájával? Egy kicsit visszakozik a dologtól, nektek mi a véleményetek?


Én olyasmire gondoltam, hogy...

Délután fél6 van, hazaértem a munkából, a szobában ülök, épp öltözök át. A barátnőm a konyhában ügyködik, főz egy kis rizst, de megkíván, ezért sunyi módon elzárja a gázt és a szobába lépvén letámad... A többi rajta múlik.


18/f


2011. júl. 5. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy baromság. Szex ne neten keresztül menjen már. Nem elég, hogy ismerkedni is így kell, mert élőben nincs egy normális hely, normális emberekkel még szexelni is neten keresztül. Agyam eldobom...

Távkapcsolatnál még esetleg meg tudom érteni, de az is milyen már...


20/l

2011. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha mindkét fél beleegyezik és tetszik neki is az ötlet akkor a kapcsolatra lehet előnyös, de nem pótolja a fizikális együttlétet. nekem hasonló esetben bejött.
2011. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

!!!Ez távkapcsolat!!!


Jobb lenne, ha minden nap más nőket hajkurásznék, piálnék, drogoznék vagy akármilyen balhéba keverednék? Amikor két ember szexuális étvágya között magas az eltérés, akkor mindenféle megoldásra vevőnek kell lenni. Ez is egy alternatíva szerintem...

2011. júl. 5. 23:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát..ha neked ez okot adna hogy más felé hajkurássz rosszabb esetben akkor jobb lenne a csajnak nélküled. Ha benne van akkor miért ne. Jó kukiverést.
2011. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem szánalmas, ahogy a telefont a füledre szorítva a hasadra fejed a spermádat, de ha erre vágysz, csináld. akár rögzítheted is a barátnőd hangját, aztán a winampban véletlen sorrendre teszed, és az egészen olyan lesz, mintha mindig más pózban csinálnátok.
2011. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sosem csalnám meg. Ettől függetlenül véleményem szerint a szex nagyon fontos, ha pedig erre kell fanyalodni, hogy magamnak verem, akkor legalább legyen részese a párom... Furcsa, hogy nem érzek támogatást a hozzászólásokban, pedig szerintem ebben igazán nincs semmi különös, felnőtt emberek vagyunk... (a kérdést sem azért írtam ki, mert másokra hallgatnék a dologban, hanem azért, hogy esetleg más hasonló potenciával rendelkező férfiak is kedvet kapjanak ehhez a megoldáshoz a megcsalás, vagy valami butaság helyett)
2011. júl. 5. 23:41
 7/12 anonim válasza:

Szerintem a lényeg, hogy mindkettőtök jól érezze magát, ha a barátnőd is benne van, miért ne...ne foglalkozzatok mások véleményével csak azzal, hogy mi esik nektek jól, ha ez, és élvezitek akkor nyugodtan...szerintem semmi ciki nincs ebben.:)


17/L

2011. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Úgy látszik előtted nem gondolta át senki azt, amit írtam, vagy egyszerűen csak prűdek voltak... Weird people. :)
2011. júl. 5. 23:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy feltételeztem hogy megcsalnád inkább a párod. Akkor még inkább jó hozzáállással közelíted meg a szex pótlásának kérdését mint ahogy elsőre hangzik. Ha valóban ekkora a szexuális igényeleted hogy ezt felvetetted párodnak, az elsőre megdöbbentően hat azért valljuk be. Biztos ő is meglepődött, de talán rátudod vezetni hogy kedvet kapjon hozzá. Próbáljátok ki egyszer kétszer és majd kiderül.
2011. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen tiszteletre méltó ha egy ember be tudja ismerni, hogy hibázott, ezt nagyra becsülöm. Talán elsőre valóban furcsán hat a kérdés, de úgy tűnik, hogy a párom is hajlik a dolog felé. ;) S igen, talán kicsit betegesen is magas a libidóm. Már-már olyan, mint az érzelmi evés. De nem érzem magam betegnek, így kerek a világ, imádom a szexet és kész... :D
2011. júl. 5. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!