Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vélekedtek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vélekedtek az internetes szexről egy fiú és egy lány között?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint a telefonszex, csak Skype-on keresztül. Távol élünk egymástól, így csak heti két és fél napot tudunk együtt lenni. Ilyenkor persze szeretkezünk is, de nekem nagyobb a szükségletem, ezért néha napi szinten önkielégítek. Ezt továbbgondolva arra jutottam, hogy mi lenne, ha a barátnőm besegítene a fantáziájával? Egy kicsit visszakozik a dologtól, nektek mi a véleményetek?


Én olyasmire gondoltam, hogy...

Délután fél6 van, hazaértem a munkából, a szobában ülök, épp öltözök át. A barátnőm a konyhában ügyködik, főz egy kis rizst, de megkíván, ezért sunyi módon elzárja a gázt és a szobába lépvén letámad... A többi rajta múlik.


18/f


2011. júl. 5. 23:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk ilyet a barátommal, szintén távkapcsolatban... Nem értettem én se az ellenkezést... valószínűleg mindketten önkielégítettek hétközben, ráadásul jó esetben egymásról fantáziáltok, miért ne hallhatnátok egymás hangját is közben? Vagy miért ne olvashatnátok, hogy a másik mit tenne veletek? Nekünk elég jó ötleteink szoktak ilyenkor születni, amiknek a kitervelését élőben akadályozná, hogy hétvégén gyakorlatilag egymásra ugrunk, de így, hogy az ötlet megvan, így megvalósíthatók :) 23L
2011. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem van egy homoszexuális gyerekkori barátom, aki a barátnőmet is jól ismeri. ő a tolmács. ő beszél telefonon a Párommal, és csinálja is helyette a cidázást. én közben a közös fotóinkat nézem facebookon. tényleg működik!
2011. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!