Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok a büszkeségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a büszkeségetek azért, hogy valaki veletek legyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy szereted az illetőt. Feladnátok? Vagy inkább hagynátok menni a másikat?

2011. dec. 29. 23:55
1 2
 11/12 Mit Számit ? válasza:
Egyébként én szakítottam vele egy ostoba dolog miatt mert úgy gondoltam hogy a büszkeség mindennek előtt...most meg itt vagyok kínoznak az érzések azt b@xhat0m a büszkeségem.
2011. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Számomra nem mindegy, hogy büszkeségről vagy tartásról van szó. A büszkeség sokszor pejoratív értelmű szó, de ennél nyilván fontosabb, hogy a mögötte lévő viselkedés sem pozitív: "előtte megbántott már sokszor, és dacból nem vallod be neki, hogy szereted..." Ahogy írod, ez dac. A dacból elkövetett cselekmények a legtöbb esetben nem oda vezetnek, ahová az ember szeretné. Én azt javaslom, hogy qrva nehéz, ha full szerelmes vagy, de próbálj hideg fejjel mérlegelni, úgy számba venni azokat a dolgokat, amikkel megbántott. Ha "apróságok", ne duzzogj, ne dacolj, hanem vállald fel a szerelem érzését. Ha azonban viszonylag nagy dolgokról van szó, ott már nem a dacnak vagy a büszkeségnek kéne szóba jönni. Hogy mi a nagy dolog, mindenkinek egyéni megítélés alá esik, de mondjuk egy megcsalás, nyilvánosan megalázás, fizikai erőszak, gyakori érzelmi zsarolás mondjuk azok. Na, ilyen esetben a tartásom (ami nem egyenlő a büszkeségemmel, remélem, világosan fogalmazok) nem engedné, hogy vele legyek, bármennyire szeretem is. Szerelmed lehet másik, gerinced csak egy van. A büszkeségemből lejjebb tudok adni, a tartásomat senkinek nem adom oda.

26/F

2011. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!