Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok a büszkeségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a büszkeségetek azért, hogy valaki veletek legyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy szereted az illetőt. Feladnátok? Vagy inkább hagynátok menni a másikat?

2011. dec. 29. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen büszkeséget kell feladni?
2011. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Most is hasonló helyzetben vagyok, de nem fogok meghunyászkodni egy nő előtt. (23/f)
2011. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el, hogy hogy nézne ki ez a gyakorlatban...
2011. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A büszkeség a gyengék jellemzője. Én annyira öntelt vagyok, hogy még ha meg is kell alázkodnom, úgy érzem, hogy a másik van baromira megtisztelve azzal, hogy én ilyet teszek érte.

Szóval a lényeg. A büszkeség egy hülyeség. A szerelemben pedig pláne az. Tartja is a mondás. Amit az anya húsz évig építget a fiában, azt egy jött ment lány 20 másodperc alatt képes lebontani.

Ebből következik, hogy egyszer úgy is hülyét csinálnak belőled, szóval tök mind1 hogy mikor kezdik el:D

2011. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A női büszkeséged. Pl..előtte megbántott már sokszor, és dacból nem vallod be neki, hogy szereted ezért ő sem viszonyul hozzád úgy ahogy kéne. A büszkeségem miatt nem vallom be soha neki hogy én igaziból full szerelmes vagyok belé. Úgy érzem ha elmondanám ő is merné vállalni hogy mit érez. Mindketten ilyen kis dacosak vagyunk egymással. Szóval remélem hogy értitek miről beszélek? Ti feladnátok ezt a büszkeséget és kezdeményeznétek a nagy "szerelmi vallást"?
2011. dec. 30. 00:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már feladtam, utána meg a maradékot is, nagyon megbántam, nagyon nagyott csalódtam, azóta nem is tettem, és nem is fogom!
2011. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah.. én a férfi büszkeségről beszéltem..
2011. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tehát szolgát játszani valakinek azért hogy néhányszor dughass vele...soha a rohatt mocskod büdös életbe nem tennék ilyet :D

18f

2011. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

majd tíz év múlva hiába sírod ki a szemedet, hogy mekkora egy ostoba teremtmény voltam a büszkeségemmel, kár hogy nem lett vele semmi, pedig Ő jobb lett volna..


ne legyél gyerek.


ha valakit szeretsz, akkor szeresd. amíg Ő is viszontszeret

2011. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mit Számit ? válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is, és volt 1-2 pillanat amikor a szakításunk után össze szedtem magam, megtettem az első lépést és pozitív válaszokat kaptam. De mikor megkellet volna tegyem a második lépést is meg torpantam, mindig negatív gondolatok keringtek bennem. Nos eltelt 3 év és iszonyatosan bánom hogy nem tettem meg minden tőlem telhetőt. Ne légy marha cselekedj ameddig lehet. Mert az idő múlásával lehet késő lesz mar. Es akkor a szerelmeden kívül meg a bűntudat is kínozni fog hogy semmit nem tettél. Cselekedj ameddig lehet és ne hülyéskedj...
2011. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!