Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a biztost, de unalmast a bizonytalan szerelemért?

Figyelt kérdés

Több éve vagyok párkapcsolatban, és nagyon ellaposodott az egész, én hiába törtem eddig magam, semmire nem lehet rá venni a párom, minden szabadidejét a számítógép tölti. Pedig figyelmeztettem, hogy nagyon nem lesz ennek jó vége, de egyik fülén be, a másikon ki.

Megismertem egy külföldi férfit (nem beszél magyarul, de én beszélek az ő anyanyelvén), és udvarolni kezdett. Nagyon megfogott benne valami, talán az, hogy ő odafigyel rám. Viszont nem szeretném megcsalni a párom, ezért úgy döntöttem, hogy szakítok vele, és csak utána kezdek egy új kapcsolatba. Viszont hezitálok egy kicsit, pont amiatt, hogy feladom a biztost, a bizonytalanért.

Mit tanácsoltok?


2009. jún. 29. 14:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
ha a mostani barátoddal nem érzed jol magad akkor mond meg neki hogy szakítanál de ezt neked kéne eldöntened
2009. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
ha ostoba vagy akkor feladod a biztost a bizonytalanért. mi a garancia rá h azzal a külföldi pasival ugyanúgy nem laposodik el a kapcsolat pár év múlva? akkor megint továbbálsz? és életed végéig továbbálsz? mert olyan hogy sosem laposodik el, vagy ugyanolyan évek múlva is mint az elején, nem létezik.
2009. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyenek szoktak aztán olyan kérdést kiírni, hogy elhagytam a pasimat egy új srávért, de megbántam, hogy szerezhetném vissza???? Nekem is lett volna lehetőségem rá, amikor sz.rban volt a kapcsolatunk, ráadásul egy Adonisszal (úristen az a srác....!) de azt mondtam, h nem, mert nem azért vagyok együtt a párommal, h csak úgy lelépjek ha unalmassá válik a dolog. Inkább rá fordítottam az energiámat és ma már sokkal szerelmesebbek vagyunk, mint eddig bármikor. A srác meg megmaradt barátnak, de nem találkozunk egyáltalán, csak msn-en beszélünk
2009. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
az mind oké, amit írtál, kedves második, de mit csináljak, ha semmivel nem tudom rávenni, hogy tegyen valamit ő is a kapcsolatunkért? Nem járunk sehova, nincsenek közös barátaink, ha hétvégén itthon van ,reggel 8-tól este 11-ig gép előtt ül, csak enni áll fel, és egész nap jó, ha 10 percet beszélünk egymással, akkor is én kérdezem. Akkor várjak a csodára, hogy hátha visszaváltozik???
2009. jún. 29. 15:01
 5/23 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, ne gondolod, hogy nálunk ez újkeletű probléma. Közel 2 éve csinálja ezt velem, és hidd el, mindent megpróbáltam, hogy rávegyem, csináljunk valamit néha közösen, de nem tudok semmivel rá hatni.
2009. jún. 29. 15:03
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
én őszinte véleményem szerint, akkor ha nem vagy nagyon szerelmes ebbe a srácba, akkor hagyd ott és próbálj ki valami újat, aztán igaz nincs rá garancia, hogy tuti jobb lesz, de míg nem próbálod ki, addig nem tudhatod.
2009. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
előző vagyok még annyit: gondolom, hogy nem akarod az egész életed egy ilyen ember mellett eltölteni, mint a mostani barátod aki halál unalmas
2009. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos, ha valaki megtetszik miközben barátod van, annyira h te inkább már a másikkal lennél, akkor nem vagy már szerelmes a barátodba. Nekem volt több hosszabb kapcsolatom, velem egyik volt barátommal való kapcsolatom alatt fordult elő ilyen, mint veled. Először szakítottam vele, egy másik illető miatt, de aztán ugy éreztem, hogy mégis a volt barátomat szeretem, nagy nehezen sikerült is kibékülnünk... De aztán pár hónap elteltével ismét annyira megtetszett valaki, hogy mindig csak rá gondoltam, pedig még csak nem is beszéltem vele... Lelkiismeretfurdalásom volt természetesen, annak ellenére h a btommal nagyon rossz volt a kapcsolatunk, és folyton csak veszekedtünk... Nos, szakítottam vele ismét, és megismerkedtem azzal a másik fiuval, akivel össze is jöttünk... másodjára már nem éreztem úgy egy idő után, hogy mégis a volt barátomat szeretem. Azóta már ezzel a fiuval is vége a kapcsolatunknak, de azután sem gondoltam úgy hogy megbántam hogy miatta lett vége az előzőnek :D

Nos, a Te döntésed hogy mit teszel, de én úgy gondolom, ha valaki megtetszik most, akkor máskor is meg fog, mert téged nem köt a barátodhoz igazi szerelem.

2009. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ennél rosszabb már nem lehet. Hagyd el a mostani párod.
2009. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azért megértem, hogy miért akarsz váltani. Senki sem akarja, hogy csak úgy tétlenül elrepüljenek az évek, és ahogy elnézem ti már abban a szakaszban vagytok, hogy ő ül a gép előtt, te meg vagy házimunkát végzel vagy TV-zel, egyszóval már konkrét kapcsolatotok nincs is egymással.


Nekem lenne egy ötletem.

Szerintem egy amolyan végső próbálkozásként egy kicsit nyomatékosítsd, hogy neked ez így tényleg nem jó. Költözz ki pár napra vagy egy hétre valamelyik ismerősödhöz, és ne szólj neki és ne is értesítsd sehogy. Már abból is sokat leszűrhetsz hogy mikor veszi észre, hogy nem vagy ott. Aztán ha felhív vagy valami akkor mond meg neki hogy eleged van és egy kis "szabit vettél ki". Azt is megmondhatod neki ha gondolod, hogy hol vagy éppen. Aztán ha már úgy érzed, akkor menj vissza és látni fogod a hatást. Vagy nem fogja különösebben érdekelni és akkor szerintem azonnal költözz is ki, mert semmi értelme úgy az egésznek, vagy észhez tér egy kicsit. Bár valószínűleg csak ideiglenes dologról lenne szó, de az is hamar kiderülne szerintem. Egy próbát azért megér. :) Addig pedig a másik sráccal tartsd a kapcsolatot, de legyél egy kicsit távolságtartó és egyben közeledő is. :) Ezzel érezteted vele, hogy még időre van szükséged, de nyitott vagy felé. Ezzel időt tudsz nyerni, és közben kiderülhet, hogy a jelenlegi párod mennyire tudott teljesíteni.


Bár őszintén szólva elég reménytelen és menthetetlen esetnek tűnik ez az ember, szóval... Ha még szereted, akkor próbáld meg szerintem ezt, ha viszont nem szereted, akkor azt hiszem egyértelmű, hogy mit kell tenned. ;) Az új kapcsolatnak 50% esélye van hogy jó lesz és 50% esély hogy nem. Ez a jelenlegi kapcsolatod viszont 100%-ig rossz. Szerintem nincs veszteni valód, csak nyerhetsz. :)

2009. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!