Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a biztost, de unalmast a bizonytalan szerelemért?

Figyelt kérdés

Több éve vagyok párkapcsolatban, és nagyon ellaposodott az egész, én hiába törtem eddig magam, semmire nem lehet rá venni a párom, minden szabadidejét a számítógép tölti. Pedig figyelmeztettem, hogy nagyon nem lesz ennek jó vége, de egyik fülén be, a másikon ki.

Megismertem egy külföldi férfit (nem beszél magyarul, de én beszélek az ő anyanyelvén), és udvarolni kezdett. Nagyon megfogott benne valami, talán az, hogy ő odafigyel rám. Viszont nem szeretném megcsalni a párom, ezért úgy döntöttem, hogy szakítok vele, és csak utána kezdek egy új kapcsolatba. Viszont hezitálok egy kicsit, pont amiatt, hogy feladom a biztost, a bizonytalanért.

Mit tanácsoltok?


2009. jún. 29. 14:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

ez a csávó egy szánalmas majom. 12 évesen kinőttem a folyamatos gépezésből. fogd meg a számítógépet, és mikor nincs otthon, tedd el/költöztesd el. probáld megbeszélni vele vagy dobki ki a francba... ekkora paréjt.

add fel a biztost, ha nem tudod megoldani/megbeszélni ezt a problémát vele...

2009. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A válasz egyértelmű: Mondd meg neki, hogy itt a vége. Többet ne menjen hozzád, és szedje össze a cuccát! Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Sok sikert a külföldihez!:)
2009. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Biztos hogy megtettél mindent amit csak lehet azért hogy jobb legyen? Én úgy vélem azért hogy egy kapcsolat idáig jusson két ember kell. Te nem viselkedtél úgy hogy kiváltsd ezt nála? A saját példámból okulj: ugyanilyen szituban voltam, már beleuntam az egészbe, mígnem jött egy srác, és én a rózsaszín felhőktől semmit sem láttam csak őt. Szakítás, új kapcsolat, aztán jött a feketeleves: az új kedves reggeltől estig dolgozott, ha otthon volt, nem igénylete ugyanazt a törődést, amit a volt párom, és persze egy idő után ő sem foglalkozott velem. De inkább az bántott, hogy nem tart igényt az én törődésemre sem. Kiléptem ebből is, és rájöttem, hogy mit rontottam el, a volt barátommal: attól hogy én buzgón törődni próbáltam vele, nem vettem észre, hogy milyen dolgokat kérek tőle cserébe. magamnak akartam, és azt, hogy mindenkit hanyagoljon el értem, még a szüleit is. És ezzel váltottam ki nála azt, hogy szívesebben foglalkozott otthon mással mint velem. Azóta persze együtt vagyunk,és teljesen más alapokra helyeztük a kapcsolatunkat, én is lazábban veszek dolgokat. Jól gondold meg a döntésed, mert bár nem tudom mennyire ismered az új illetőt, nehogy csalódnod kelljen, és nem biztos hogy van visszatánc a régihez. Szerintem még egy utolsó esélyt adj neki, és ha akkor sem akkor tényleg semmi remény. De ha szeret, akkor képes lesz változtatni magán, ehhez persze neked is változnod kell, mert nem csak ő a hibás. Remélem még nem történt meg a szakítás, de ha igen, még gondold át, jól döntöttél-e, és megéri-e egy teljesen ismeretlen ember miatt felrúgni egy kapcsolatot. Tudod a vonzó külső néha miket rejt....

Sok sikert, és dönts okosan.

2009. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!