Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a biztost, de unalmast a bizonytalan szerelemért?

Figyelt kérdés

Több éve vagyok párkapcsolatban, és nagyon ellaposodott az egész, én hiába törtem eddig magam, semmire nem lehet rá venni a párom, minden szabadidejét a számítógép tölti. Pedig figyelmeztettem, hogy nagyon nem lesz ennek jó vége, de egyik fülén be, a másikon ki.

Megismertem egy külföldi férfit (nem beszél magyarul, de én beszélek az ő anyanyelvén), és udvarolni kezdett. Nagyon megfogott benne valami, talán az, hogy ő odafigyel rám. Viszont nem szeretném megcsalni a párom, ezért úgy döntöttem, hogy szakítok vele, és csak utána kezdek egy új kapcsolatba. Viszont hezitálok egy kicsit, pont amiatt, hogy feladom a biztost, a bizonytalanért.

Mit tanácsoltok?


2009. jún. 29. 14:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

En fel adnam! Ha nem ertekelne a parom akkor termeszetesen valtanek. Inkabb egy bizonytalan kapcsolat (amibol lehet jo kapcsolat) mint egy unalmas!

Sok sikert!

32/N

2009. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, kedves utolsó, hogy ő lakik nálam, és megmondta, hogy esze ágában sincs elmenni innen, csak ha véglegesen kiadom az útját. Próbáltam már vele megbeszélni, hogy legyünk külön egy kicsit, menjen pár napra haza az anyjáékhoz. De nem megy. Szerintem fel sem tűnne neki, hogy nem vagyok ott, ha számítógép van. Észre sem veszi, hogy 2 hónapja sokkal csinosabban, öltözködöm, jobban adok magamra mint azelőtt, hogy ez nem éppen miatta van (munkahelyen szoktam összefutni a külföldivel).
2009. jún. 29. 15:32
 13/23 anonim ***** válasza:
Lépj ki ebből a kapcsolatból. Nem számít, ha van egy bizonytalan szerelem, mert még ha a bizonytalan nem is jön össze, akkor is jobb egyedül, mint ebben a kapcsolatban. Minden szavadból süt, hogy boldogtalan vagy. Zárd le szépen, vess véget neki, és légy nyitott az új kezdetre. Ha a külföldivel nem sikerülnek a dolgok, lesz helyette más. De a jelenlegi kapcsolatnak, akárhogy nézem, nincs már jövője, mert a párod semmiféle hajlandóságot nem mutat arra, hogy a dolgok visszaváltozzanak, vagy kicsit jobbá váljanak. Nekem ez a tanácsom.
2009. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A 15:25-ös vagyok.

Ha ez így van, akkor szerintem tényleg egyszerűen mond meg neki, hogy ennyi volt, szakítasz vele, és valahogy próbáld meg rávenni hogy menjen el. (Ha más nem akkor a családja segítségét is kérheted.)

2009. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, tedd ki onnan és élvezd az életet, ezt már rég meg kellett volna tenned. Minden kapcsolat bizonytalan az elején, de még az is jobb mint egy ilyen unalmas kapcsolat ahol a párod nem törődik veled.
2009. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

15:27-es vagyok

Mar meg ne haragudj de, ha ennyire pofatlan, hogy nalad lakik es igy viselkedik veled, ugy kiraknam, hogy a laba sem erne a foldet :))

De komolyan! Mindenkepp valts mert ebbol a kapcsolatbol nem lesz semmi, legalabbis, ha ugy van minden, ahogy irod.

Meg egyszer sok szerencset a jo donteshez! :))

32/N

2009. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
hagyd el a barátodat, már anélkül is ezt kellett volna, kellene tenned hogy felbukkant volna egy másik férfi. így meg pláne. sok sikert és kitartást!
2009. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

énis ilyesmit csináltam, csak nem külföldivel. de feladtam a biztosat egy másikért akivel nemlehett tudni h milesz. de abszolút nembántam meg, azóta is együtt vagyunk.

én a koromat vettem alapul, akkor mégcsak 20 éves voltam, és 20 évesen h naná h belevágok, ugyanis fiatal vagyok még, és nemakartam a további életemben a laposságban eltölteni.

sztem teis gondolj a korodra, nemtom hány éves vagy, deha fiatal, akkor simán vágj bele, ha esetleg a külföldivel nemjönne össze, lenne még lehetőséged.

2009. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
25 vagyok, a párom 26, és a külföldi pedig 34 éves.
2009. jún. 29. 16:52
 20/23 anonim ***** válasza:

akkor gondold át, h most vagy 25....ha vele maradsz, összeházasodtok, vajon képes leszel e így leélni mellette az egész életedet?

25 még nemvoltam, énmégcsak 24 vagyok:D de asszem énmég mostis belevágnék. elvégre a 25 sem vmi idős....sőt

2009. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!