Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előforult már?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe nagyon szerelmes voltam,de ő csak kihasznált.Viszont az érzelmeim nem változtak sokáig.Mostmár nem beszélünk...de nem vagyunk rosszba.Már nem érzem hogy szerelmes lennék belé...de tudom hogy bármit megtennék érte és újra szerelembe tudnék esni.Nem tudok szabadulni tőle...pedig akarok.:)
2011. dec. 26. 03:48
 1/6 A kérdező kommentje:

előfordult*

bocsi :$

2011. dec. 26. 03:49
 2/6 anonim ***** válasza:

ha a korod ...-13 akkor:

valószínüleg egyáltalán nem is vagy belé szerelmes csak szimplán tetszik neked...

14-20:

lehetséges h vmi jo pasi és viszket a p*.nád

20-... :

nem teszel fel ilyen kérdéseket GYiken...

2011. dec. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy így bekérdezek, hány éves vagy? am volt már igen:)
2011. dec. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem viszketek sehol.:)

és tudom h mit éreztem/érzek ne aggódj ;)

17.:)

2011. dec. 26. 03:51
 5/6 A kérdező kommentje:

nem viszketek sehol.

mellesleg tudom mit érzek/éreztem ne aggódj.nincs megszabva ,hogy pont ilyet nem lehet kérdezni.nem feltétlen tőled kérdeztem :)

17.:)

2011. dec. 26. 03:54
 6/6 anonim válasza:
Előfordulhat,ha valami megfogott abban a fiúban.
2011. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!