Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lenne rá pénzetek, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne rá pénzetek, és olyan szépséghibátok lenne amin heg nélkül lehet javítani plasztikával, kés alá feküdnétek? (Annak érdekében hogy jobban tetszetek az ellenkező nemnek)

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 16:23
1 2
 11/19 Normálisvagy? ***** válasza:
Igen megcsináltatnám, de nem a másik nem kedvéért, hanem kizárólag magam miatt!
2011. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nincs ilyesmire szükségem, mert igaz, hogy nem vagyok tökéletes, de közelebb vagyok hozzá, mint bárki más.

Az pedig már régen rossz, ha kés alá akar valaki feküdni, mert azt hiszi, hogy emiatt sikertelen az ellenkező nemnél. Ettől nem lesz jobb, sőt azt fogja érzeni, hogy akkor ezt is "helyre kell hozni" azt is át kell szabni stb. Mindenki fogadja el önmagát olyannak, amilyen. Le kell szarni más véleményét, arról nem beszélve, hogy a legapróbb beavatkozások is kemény százezrekbe kerülnek.

2011. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Aki alapvetően jól néz ki, az könnyen odavágja, hogy mindenkinek olyannak kell elfogadni magát amilyen, de ha emiatt nem tudok társat találni arra mit mondanál? Fogadjam el magam, egyedül?
2011. dec. 25. 20:01
 14/19 Normálisvagy? ***** válasza:

"Nekem nincs ilyesmire szükségem, mert igaz, hogy nem vagyok tökéletes, de közelebb vagyok hozzá, mint bárki más."


Khm...., nem vagy Te egy kicsit..., hogy is mondjam..., beképzelt? Aki általában ilyet ki mer magáról jelenteni, és komolyan is gondolja, na ott már problémák vannak...

Persze, egy természetes egoizmus mindenkinek kell, de ezt én már nem annak nevezem!

Amúgy szerintem a kérdező nem olyanra gondolt, hogy "apucitól mellplasztikát kaptam, mert letudtam érettségizni egy kegyelem kettesre töriből" :S

2011. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem konkrét emberről van szó akinek tetszeni kell. Úgy értem, hogy globálisan, mindenkinek.
2011. dec. 30. 10:04
 16/19 Hanariko ***** válasza:
Mindenkinek nem lehet tetszeni... műtéttel sem
2011. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az ellenkező nem miatt biztosan nem. Igaz, nincs túl nagy sikerem a fiúk körében, de nem is vagyok túl nyitott, és kicsit extrém a stílusom így ez érthető is. Soha nem azért változtatnék, hogy bejöjjek a pasiknak, mert úgy gondolom hogy az akivel majd igazán összeillünk nem azért fog megszeretni. Annál inkább változtatnék olyan dolgon, ami abban akadályoz, hogy elfogadjam önmagamat, mert amíg nincs önbizalmam, nem leszek boldogabb, akkor sem ha van olyan srác aki szerint szép vagyok... Szóval csak olyan esetben változtatnék, ami miatt nagyon el vagyok keseredve, és nem tudok tükörbe nézni. Az orrom kicsit ez a kategória, de azt is csak akkor fogom bevállalni, ha ahogy szól a kérdés, lesz rá pénzem - de ha ez a pénz semmi másra nem szükséges éppen, csakis akkor. Ezt meg nehezen tudom elképzelni... ahhoz milliomosnak kéne lenni minimum:')
2012. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen én belemennék. Az orromon szeretnék korrigálni, annál meg nem marad heg.

Igazából én nem azért csináltatnám meg, hogy a pasiknak jobban teszek. Eddig se volt ilyen szempontból hátrány. Inkább csak engem zavar. Nem azt látom, amit szeretnék. Régen az orromra nagyon büszke voltam, nagyon szép volt, épp ezért szeretném. :) 19/L

2012. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

tutkeráj nem. nem vagyok annyira gyenge jellem, h ne tudjak változtatni én magam. ami pedig változhatatlan, azt meg úgy szeretem, az vagyok én. :)


lehet, ez nem trendi felfogás, de ez van.

2012. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!