Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lenne rá pénzetek, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne rá pénzetek, és olyan szépséghibátok lenne amin heg nélkül lehet javítani plasztikával, kés alá feküdnétek? (Annak érdekében hogy jobban tetszetek az ellenkező nemnek)

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül.


22/F

2011. dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én inkább a versenyautómra fordítanám azt az összeget.
2011. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Amíg az egészségem nem kívánja meg, addig semmiképp. Minden műtétnek vannak kockázatai, amit feleslegesen nem vállalok be.

Egyébiránt aki ilyen elhatározásra jut, az rövid idő után talál még valamit, amin javítana, aztán még egyet, és még egyet.

A boldogság kulcsa az, hogy elfogadd és megelégedj a testeddel. ehhez pedig nem kell műtét. maximum csak agyban.

2011. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha indokolt, akkor igen. Ismerősöm annyira túsúsoly volt, hogy már nagyon nem érezte jól magát a bőrében, fájtak a lábai, dereka, fogyott valamennyit, de a bőr nem húzódott vissza, így megcsináltatta, ezt valamennyire meg is értem.


De csak azért hogy jobban tetszek valakinek, biztos nem fekszem kés alá. Azt se garantálja senki hogy tényleg sikerül...

2011. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen. hajbeültetést szeretnék, mert 26 vagyok és kicsit kopaszodok.
2011. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem elálló füleim voltak és zavart , megcsináltattam , de nem az ellenkező nem kedvéért, hanem mert engem zavart :)


22/L

2011. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én szeretnék is, mert olyan ronda vagyok, h egy lánynak se kellek emiatt.
2011. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
IGEN
2011. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért csináltatnám meg mert ENGEM zavar. De 'mellékhatásokat' olvasva, na meg persze az ára miatt is, kissé felhagyott a lelkesedésem mikor annó utána olvastam.

23F

2011. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Annak érdekében,hogy jobban tetszek másoknak,biztos nem plasztikáztatnám magam.Esetleg,ha magammal nem lennék megelégedve,akkor talán,de mások miatt biztos nem.
2011. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!