Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyire lehet egy ember...

Mennyire lehet egy ember arcát megváltoztatni plasztikával, hogy az ne legyen észrevehető?

Figyelt kérdés
21 éves pasi vagyok és nagyon utálom már hogy a külsőm az oka minden kudarcomnak. Nagyszüleimnek sok pénzük van, tőlük tudnék ilyesmire kérni, csak nem tudom milyen lehetőségek vannak. Valaki tud tippeket adni?
2011. dec. 7. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ö...lehet, h csak én nem értem, h mire gondolsz, de szerintem totális ellentmondás van abban, amit írsz.

Azt írod, h a külsőd az oka minden kudarcodnak, de úgy akarsz plasztikáztatni, h az ne legyen észrevehető. Ha nem észrevehető a változás, akkor meg mi értelme van? Kidobsz egy rakat pénzt, ráadásul sikeresebb sem leszel, mert ugyanúgy nézel ki, mint azelőtt.

2011. dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy változzon meg minnél jobban a kinézetem, azok nyilván észrevegyék akik már ismernek, de akik nem ismernek, azok ne lássák hogy plasztikázva vagyok
2011. dec. 7. 23:28
 3/7 anonim ***** válasza:
A ferfiplasztika meg mindig nem tokeletes. Nem tudjak olyan termeszetesen osszehozni mint noknek. De ugy kepzeld el, hogy bontsd le amit csinaltatni akarnal. Pl, orr, all, szaj, arccsont... Gondolom, "szepiteni" akarod magad.
2011. dec. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
látni fogjak a mütetet mivel az meglátszik az arcon.de ha nagyon megváltoztatod,ugy tudom új személyazonossági kártya is kell,hivatalosan.meg azert mert helyes vki nem biztos h sikeres
2011. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
anyagilag nem biztos h sikeres, de h a nőknél az biztos
2011. dec. 8. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél magadon megváltoztatni?
2011. dec. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok mindent meg lehet változtatni az arcon:

-szemöldök forma változtatás emelése illetve magasság csökkentése

-szem forma megváltoztatása szemhéjplasztikával

-orr plasztika, orr méretének alakjának változtatása

-arccsontok implantálása vagy a meglévők kisebbre vétele

-száj vastagítás , vékonyítás

-áll nagyobbítás implanttal és kisebbítés

-hajvonal megváltoztatása , lejjebb hozása

2011. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!