Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fura a barátom. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fura a barátom. Miért lett közömbös egy ilyen hír után?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt.

Ő 21éves én pedig 19éves vagyok.Még nem aludhattam egy fiúnál sem.

Szüleimmel néha jó néha rossz a viszonyom.

Anya ma mondta hogy szeretné ha jönne a barátom holnap, mert lesz a névnapja kedden és vett neki ajándékot, bár annyira nem szeretik egymást.Kedden ráadásul megengedte hogy ott aludjak a barátomnál de haza kell kísérnie aztán.

Barátomnak mondtam a holnapot, azt mondta nem jön, nem szégyellős mert nem is mondtam hogy kap ajándékot.

A keddbe "bele ment" bár azt hittem kifog ugrani a bőréből, de nem így sült el ahogy gondoltam.Aztán mondtam hogy anya azt mondta hogy kísérjen haza, ezen meg nézett egy nagyot de azt mondta oké haza kísér.

Nekem furcsának tűnik, nem tudom miért ilyen. :(


2011. dec. 24. 21:27
 1/5 Koldus ***** válasza:

Ha anyukád nem szereti a barátodat (és viszont) akkor azért érthető, hogy nincs sok kedve elmenni hozzátok...

A másikra passz, lehet csak fáradt volt és azért nem örült, ki tudja...

2011. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kedden ott aludhatsz, akkor hogy kísérjen haza??? Ezt nem értem. Vagy másnap kell hazakísérjen? A leírás alapján nekem semmi nem tűnik furának. Anyukáddal nem jó a viszonya, akkor érthető a dolog.
2011. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
másnap
2011. dec. 24. 21:35
 4/5 Macs1209 ***** válasza:
Hát nem tudom, csak én vagyok olyan elvetemült, hogy mindig hazakisértem exeim? Valahogy úgy voltam nyugodt, ha tudtam, hogy biztonságban hazaér.
2011. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a felesleges bájcsevegést és jópofizást. A szülők többsége pedig ellenséges a lányuk választottjával, mert "az én kicsi lányomnak nem jó ez a gyökér és biztos csak megdugni akarja". Arról persze hajlamosak elfeledkezni, hogy ők is voltak fiatalok.
2011. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!