Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tud reagálni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tud reagálni. Ha bajom van, vagy ha viccelődöm. Ennyire közömbös lenne?

Figyelt kérdés

egyszer kérdezte: hogy tetszik nekem az új munkahely.

válaszoltam, hogy mélységesen elszomorít hogy képzettségem alatt mérföldkövekkel dolgozom, de az ember örül, ha van munkája.

erre rakció: "fáj a fogam, lehet fogorvoshoz kellene mennem"


aztán viccelődtem már, hogy mivel nagyon sok mindenben nem érdekli mit gondolok, nincsenek kompromisszumok, mindent el kell fogadjak úgy ahogy van, akár magyarázatok nélkül, mondtam neki, hogy többé nem leszek ilyen bólogatós eb, felveszek egy kemény stílust, lesz ne mulass.

erre TOTÁL ZÉRO reakció

se nem egy csipkelődés, se nem felháborodás, semmi.


Néha olyan érzésem van, hogy nem érdekli semmi, csak egyen, meg sz*-jon. már bocsánat a kifejezésért.


Vélemény?


2011. ápr. 18. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát elég közömbös..én nem bírnám tuti leüvölteném, hogy vegye észre magát
2011. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az én barátom pont ilyen volt. ma reggel szakítottam vele.:(
2011. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeret, akkor azt is nagy átéléssel hallgatja, hogy mit reggeliztél...
2011. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

de tényleg olyan idegesítő, hogy anno az exem annyit de annyit udvarolt nekem, mewgnevettetett, annyit csipkelődött, viccelgettünk oda-vissza, a mostani meg azt mondja, mellettem vesztette el a humorérzékét....


ja mert olyan viccei voltak, hogy előttem azt mondta a havernőinek, hogy rendezzünk vizes pólós versenyt, és jóhogy leoltottam, persze négyszemközt

neki csak olyan viccei vannak, ha engem lejárat mások előtt, én meg vegyem viccnek....


és itt meg is állt köztünk majdnem az egész kommunikáció!

2011. ápr. 18. 19:15
 5/13 anonim ***** válasza:
És ha ennyire nincs meg a kommunikáció, akkor miért vagy még vele?
2011. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mert mindemellett el akar jegyezni
2011. ápr. 18. 19:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de te szeretnél egy ilyen házasságban élni?
2011. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

komolyan a 30. randi után amikor próbáltam társat keresni, már majdnem bőgve mentem haza, hogy sehol egy normális srác, ő bizonyult az EGYETLEN normális srácnak.

így nem merem felvállalni megint a társkeresés viszontagságait

meg akarok állni

2011. ápr. 18. 19:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát te tudod ha neked jobban megéri összekötni az életeddel valaki olyannal akivel nem nagyon működik a dolog...
2011. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na ne már, ez annyira szánalmas már bocsánat, ezek szerint csak azért vagy vele mert nincs más, már annyiból látszik hogy halálra van ítélve ez a kapcsolat amennyit leírtál. sose lesztek boldogok együtt. ne vesztegesd vele az időd, és ne keresd kétségbeesetten valakit, hanem ismerkedj, barátkozz és majd jön magától.
2011. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!