Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tud reagálni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tud reagálni. Ha bajom van, vagy ha viccelődöm. Ennyire közömbös lenne?

Figyelt kérdés

egyszer kérdezte: hogy tetszik nekem az új munkahely.

válaszoltam, hogy mélységesen elszomorít hogy képzettségem alatt mérföldkövekkel dolgozom, de az ember örül, ha van munkája.

erre rakció: "fáj a fogam, lehet fogorvoshoz kellene mennem"


aztán viccelődtem már, hogy mivel nagyon sok mindenben nem érdekli mit gondolok, nincsenek kompromisszumok, mindent el kell fogadjak úgy ahogy van, akár magyarázatok nélkül, mondtam neki, hogy többé nem leszek ilyen bólogatós eb, felveszek egy kemény stílust, lesz ne mulass.

erre TOTÁL ZÉRO reakció

se nem egy csipkelődés, se nem felháborodás, semmi.


Néha olyan érzésem van, hogy nem érdekli semmi, csak egyen, meg sz*-jon. már bocsánat a kifejezésért.


Vélemény?


2011. ápr. 18. 19:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

próbálkozom, próbálkozom...

de ahogy mostanság is szétnézek, nem látok potenciális jelöltet

tegnap azon mosolyogtam magamon, kicsit morbid ugyan, de:ha félre akarnék lépni, akkor sem tudnék, mert nincs kivel

2011. ápr. 19. 09:36
 12/13 anonim ***** válasza:
de most komolyan, jobb egy ilyen sz*r kapcsolatban mint egyedül? ha így gondolod akkor veled elég nagy gondok vannak.
2011. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
32 évesen már igen, jobb mint egyedül...
2011. ápr. 20. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!