Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki? megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? megcsaltam a barátom az unokatestvérével akivel már régebb óta kavarok és nem is közömbös nekem

Figyelt kérdés

a barátomat megcsaltam az unokatestvérével

sajnos nekem nagyon ideálom a srác szóval hagytam h megcsókoljon

én elmondanám a barátomnak de nem magamat féltem hanem nem akarok vele tönkretenni egy családot mert elvileg nagyon imádják egymást


2009. aug. 12. 04:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazán szereted a barátod? Mert ha nem és ugye az unokatestvére nem közömbös neked, akkor lehet, hogy elkéne hagynod a barátod és összejönni az unokatesvérével.


De ha szereted a párod, akkor most kéne elmondani, mert lehet, hogy késöbb sokkal jobban szíven ütné őt, mint most. De ha nem mondod el, ugyis kifog egyszer derülni. Valószínüleg a barátod és az unokatestvére között megromlik a kapcsolat. Viszont ne nagyon csinálj többet ilyet, mert akkor csak rosszabb lesz.


17/L

2009. aug. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
jujjuj..két szék közé fogsz esni te kis ribanc;)
2009. aug. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám a helyedben.Ha a két srác imádja egymást,akkor lehet,hogy csak azért csókolt meg az unokatesó,hogy próbára tegyen,mennyire vagy kapható?És elmondja a párodnak,hogy a próbát nem álltad ki.
2009. aug. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kizárt,hogy az unokatestvér melletted dönt, bármennyire

"imádja" jelenlegi barátodat.Bár én nem látok rá sok esélyt,

attól még megtörténhet. Te mit szeretnél, el kellene döntened. Ugyanis ha ők azt látják, hogy könnyen kapható vagy, legfeljebb ketten elszexelnek veled 1-2 évig azután keresnek maguknak 1-1 megbízható lányt.

2009. aug. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igen! Félsz h tönkreteszel egy családot? Dehogy félsz te gondolkodtál volna akkor...Szerintem nem lehetsz több 16-nál. Barátod van és kavarsz az unokatestvérével? Undorító! Lehet csak játszanak veled mind2en, erre nem gondoltál? Büszke lehetsz magadra, mert úgyis kiderül.
2009. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!