Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mi a korrekt viselkedés?

Figyelt kérdés

Nem aktuális probléma, csak ha esetleg ilyen helyzetbe kerülnék...


Szóval, egy fiú összejön egy lánnyal. És a lány közli, hogy szűz, és csak házasság után akar szexelni, addig semmit. A házasság még évek múlva lenne csak.


Mit tegyen a fiú, aki abszolút nem így gondolja, sőt értelmetlenségnek tartja ezt, zavarná, nem igazán tudná elfogadni? (mert: 1. szerinte ez hozzátartozik a szerelemhez, 2. ebben is össze kell illeni, s ezt házasságkötés előtt meg kéne tudni) De amúgy szerelmes.


2011. dec. 23. 21:30
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Most ezt arra érted, hogy bizonyos dolgokban már nem akarok nagymértékű kompromisszumokat? Írtam már, hogy volt részem várakozásban. Ha annyira egocentrikus lennék, nem ment volna.
2011. dec. 26. 19:42
 42/48 A kérdező kommentje:

Közben utánanéztem, mi az egocentrizmus:


"Egocentrikusnak azt a személyt tartjuk, aki mindig önmagából indul ki és önmagába tér vissza. Mindent csak a saját szemszögéből képes átélni (e tekintetben az egocentrizmus az empátia hiánya); mások véleményét tekintetbe venni, a mások által megfogalmazott vagy megfogalmazható szempontokra odafigyelni az egocentrikus személyiség képtelen."

/Wikipédia/


Szerintem ez nem igaz, figyelembe tudom venni mások véleményét.

2011. dec. 26. 19:50
 43/48 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt arra értette a válaszoló, hogy ketten is írtunk több hozzászólást, és te mindet magadra vetted, pedig nem ellened szóltunk. :)
2011. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Nos ez meglehet :)
2011. dec. 26. 20:02
 45/48 anonim ***** válasza:
Köszi 19:51-es! Igen, pontosan erről van szó. Nem ellened szóltunk, de mindent magadra veszel. :P Picit több lazaságot, oks? ;)
2011. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Még egy kérdés: végül lefeküdtél a barátnőddel két év után?
2011. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Igen, lefeküdtem anno.
2011. dec. 27. 21:30
 48/48 anonim ***** válasza:
És mégis azt mondod, hogy nem mennél bele még egyszer ilyenbe? Tehát nem érte meg várni?
2011. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!