Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál velem úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál velem úgy, mintha hülyegyerek lennék?

Figyelt kérdés

A barátom 33,én pedig 19 éves vagyok.

Az a gondom,hogy folyamatosan azt érzem,hogy abban a stílusban beszél velem,vagy úgy viselkedik,mint amikor a tesója gyerekeivel akik 10 éves,és attól fiatalabbak.

Egyáltalán nem értem az egészet,mással soha nem csinál így.Csak velem,hiába kértem,hogy hagyja már abba,vagy zavar ez engem,úgy látszik nem jutott el a tudatáig.

Egyet 100xor elmond,50xer megkérdez,hogy megcsináltam-e...mintha már magamtól nem tudnám,de teljesen alapvető dolgokat..egyáltalán nem érzem,hogy úgy viselkednék mint egy kislány,mindennap főzök neki, járok dolgozni, ki van takarítva,rend van...áhhh....



2011. dec. 12. 06:48
 1/5 Kobudera ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mik ezek az alapvető dolgok? És mit szoktál válaszolni? Miért nem kéred meg szépen, hogy ne tegye ezt.

2011. dec. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl. hogy zárjam be a szobaajtót,(egy szálláson vagyunk külföldön,és 3an vagyunk a szállón,mindenkinek külön szoba)ha elmegyek itthonról,vagy hogy be raktam e mindent a táskába(telefon,pénztárca stb.)De hát,alap,hogy bezárom a szobát,hogy ne jöjjön be senki,aki olyan.És hogy a telefon,pénztárca(az övé is benne legyen a táskába)
2011. dec. 12. 10:17
 3/5 A kérdező kommentje:

Amit meg válaszolni szoktam: jó,oké,igen bent van...beraktam mindent.

De ha a viselkedését már nagyon unom,akkor meg rászólok,hogy nem vagyok a hülye gyereked.

2011. dec. 12. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
túl fiatal p.csa vagy hozzá, ezért ilyen
2011. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól mert, valaki fiatal lehet érettebb gondolkodású,mint a többi.
2011. dec. 22. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!