Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál így a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál így a párom?

Figyelt kérdés
A lényeg a történetnek, hogy február óta leadtam 10kg-ot, most 55 vagyok és 169 cm. A párom Amikor még "kerekebb" voltam, soha nem mondta hogy csinos vagyok, mindig más lányokat nézegetett és néha megjegyzést is tett h igenis milyen csinos lányok vannak rajtam kívül. Most, hogy lefogytam feszesedtem, karcsúbb lettem így meg mindennap azt hallgatom hogy milyen egy csúnya giliszta vagyok..... hogy mondhat valaki ilyet? de utánna meg mondja h jajj tudod ez csak ilyen átvitt értelem és nagyon szeretlek. Meg, hogy neki ez egyáltalán nem tetszik, de a múltkor kávézni voltunk, olvasta az újságot és egy egy nálam vékonyabb csaj volt az újságba fehérneműbe, egyből elkezdi, na ez nekem tetszik így kéne kinézned. Utánna meg mikor látja, hogy besértődök akkor ordibál velem meg veszekszik, hogy mért bőgök meg durcázok amikor semmi rosszat nem mondott, ja és ha nem fogadom el akkor majd elhagy és leshetek mint jani a moziba.... na? ilyenkor mi van? :S
2011. nov. 25. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős,nem becsül,leszar,köcsög,féreg.Ezek jutottak így hirtelen eszembe.
2011. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
és ezt miért tűröd, hogy így bánjon veled? miért nem állsz ki magadért, és mondod el neki, hogy mennyire rossz ez neked, és ha így folytatja igen is el fogod hagyni.
2011. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 guilelessgirl17 ***** válasza:

szerintem a barátod nem becsül és tisztel téged eléggé :/ pedig pont az lenne a " dolga " hogy kiáll melletted :/

én a helyedben megleckéztetném hogy egy kicsit vegye észre magát, igaz hogy elhagyhat de akkor te is találná mást vágj neki vissza ezzel hogy : hát akkor más jobban meg fog becsülni mint te :P

2011. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben dobnám, ekkora egy parasztot!


Te pedig ne fogyj tovább, nem egészséges, és tényleg nem feltétlenül szép, nem az a szebb lány aki vékonyabb!


Ráadásul nem a szebb lány kap jobb pasit !

Azt ajánlom keress egy olyan srácot aki magadért szeret, ahogy vagy, a személyiségedért, a tulajdonságaidért!

2011. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azon igyekszik,hogy aláássa az önbizalmadat,mert most magát érzi rosszabbnak,és be van szarva,hogy elhagyod,vagy akár csak azért,mert most te vagy a nemed kategóriájában jobb!!!
2011. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként csak a magukkal elégedett,kiegyensúlyozott emberek képesek őszintén dicsérni,bókolni,szóval a te pasid már akkor sem volt rendben,mikor kerekebb voltál. Ha nem tetszel/tetszettél neki,minek jött össze veled? Egyetértek a többiekkel,nem becsül téged,és találsz nála különb pasit ezret is...
2011. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nem számít,hogy valaki szeret,amíg te nem érzed. Meg kell tanulnia kimutatni,különben nagy pofára esések lesznek még az életében.
2011. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1.a párod sose dícsér

2.más nők tetszenek neki(még az újságból is)

3.ordivál

4.veszekszik

5.ha majd elhagy,leshetsz mint a moziba

6.te ezeket eltűröd és nem hagyod el

Összegezve:Megérdemlitek egymást!Összeilletek.

2011. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagy ott a vén hüjét! Nunizz velem!
2011. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed, szakítás.
2011. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!