Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogyhogy fenn vagy ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyhogy fenn vagy ilyenkor? Párod (ha van) mit csinál most?

Figyelt kérdés
:)
2011. dec. 9. 01:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

pénteken nincs órám, ezért inkább sokáig fent maradok. most éppen tanulok, e-maileket küldözgetek az oktatóknak erről-arról. meg, blogolok. és harmadjára vacsorázom közben - mint egy jó hobbit. :D

párkapcsolatom, párom nincs.

2011. dec. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Holnap nem dolgozom, szal nem kell korán feküdnöm:) Megnéztem a Horribble Bosses-t, és még egy kicsit olvasgatok, aztán alszom:) Párom jelenleg nincs.
2011. dec. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell holnap mennem sehová, épp azokat a sorozatokat nézem amikre nem volt időm az elmúlt időszakban, meg egyébként se nagyon tudok aludni mostanában. Nem tizenéves vagyok, de párkapcsolatom soha nem volt és valószínűleg soha nem is lesz :P
2011. dec. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Épp 3. gyerekünket szoptatom, de mostanában én sem alszom hajnali 3 előtt.

Férjem pedig alszik (elaludt gyerekaltatás közben :)

2011. dec. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Irodalom vizsga tételeimet dolgozom ki. (esti gimibe járok, és vizsgázunk félévkor).

Párom alszik, de már csak pár órát, mert 6kor indul dolgozni.

Te? Hogy-hogy még fent vagy? Te párod mit csinál? Ha van.

19L

2011. dec. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Valami jó sorozatot keresek, amire elaludhatok, de egyenlőre nem találok, mert a Comedyn csak négy órakor kezdődik az Igen drágám, most a Dokik megy, de azt nem szeretem, éhes is vagyok, de nem akarok senkit felébreszteni a zajogással, viszont a lelkem megnyugodott, mert a nagyobbik macskám végre befészkelte magát mellém..
2011. dec. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Holnap, azaz ma este koncerten játszom, és már most izgulok, nem bírok aludni. De szerintem próbálkozom, mert reggel hétkor kelek :S

A párom holnap szabadnapos, addig alszik, ameddig akar, úgyhogy most még ő is gépezik a nappaliban.

2011. dec. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 bánomisén ***** válasza:

Nem kell korán kelnem holnap, és most tettem le a skype-ot a fülemről, amin a párommal beszélgettem, aki most az Atlanti óceán túlsó felén tartózkodik és néhány órával le van maradva :-)

Nálam is eggyel kevesebb van, mint Mo-on, itt még csak 2 lesz :-)

2011. dec. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Szabin vagyok, a baratnom mar alszik en meg fulessel zenelek, mixelek. :)
2011. dec. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
A héten minden nap kidőltem 9-kor. Ma is, de kettő után felébredtem, hogy kialudtam magam. : ) Férjem a szobánkban alszik.
2011. dec. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!