Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mi a korrekt viselkedés?

Figyelt kérdés

Nem aktuális probléma, csak ha esetleg ilyen helyzetbe kerülnék...


Szóval, egy fiú összejön egy lánnyal. És a lány közli, hogy szűz, és csak házasság után akar szexelni, addig semmit. A házasság még évek múlva lenne csak.


Mit tegyen a fiú, aki abszolút nem így gondolja, sőt értelmetlenségnek tartja ezt, zavarná, nem igazán tudná elfogadni? (mert: 1. szerinte ez hozzátartozik a szerelemhez, 2. ebben is össze kell illeni, s ezt házasságkötés előtt meg kéne tudni) De amúgy szerelmes.


2011. dec. 23. 21:30
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
20%

Úgy leitatnám, hogy azt se tudná h fiú-e vagy lány utána szabad a pálya...

17/F

2011. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

A lánynak illene még az összejövés előtt kihirdetnie ezt, ugyanis ritka magatartás ez mostanság, valószínűbb, hogy a fiú nem így gondolja (ha csak egy random fiú), és hát azért na. Ennek fényében dönthessen a kapcsolatról.


Ha mégis elhalasztotta, embere válogatja, hogy ki mit tart korrektnek. Aki nem bírná ki, az jobb, ha minél előbb szakít, és mindkét fél keres magához illőbbet. Aki kibírná, az kibírhatja. Na meg az sem mindegy, hogy mi nincs a házasságig: a csak a behatolós rész, vagy bármi.


Én ilyen helyzetben voltam, és nem szakítottam. Jól tettem :D Mondjuk szerencse, hogy nem vagyok túlzottan szexmániás, így kibírom nélküle, de van azért sokminden, és az isteni :D Nincs hiányérzetem.

2011. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

A cipőt is csak úgy veszed meg, ha előtte felpróbálod, nem?

Másrészt igen kellemetlen tud lenni, ha csak házasság után derül ki, hogy tök béna és az is marad, ráadásul nem szeret szopni, nem szereti azt a pózt, ami a te kedvenced, stb. Kell egy kis szexuális tapasztalat házasság előtt.

Elhagynám, ha nem tudnám érvekkel meggyőzni.

2011. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Hát itt nem csak behatolás nincs, de ha az lenne, hogy csak vaginális szeretkezés nincs, azt sem tartanám jó ötletnek.
2011. dec. 23. 21:37
 5/48 anonim ***** válasza:
62%

1. A lány lehet, hogy ezt mondja, de idővel benne is nőni fog a vágy egyre jobban a másik iránt, és az is lehetséges, hogy ő maga fog kezdeményezni. (tapasztalat;)


2. Ha igazán szereti, és nem csak szerelemes, akkor tiszteletben tartja. Először is értékelje, hogy egy érintetlen lánnyal hozta össze a sors. (nem sok pasi életében fordul elő)

Másodszor pedig annyi, de annyi dolog van még, amit a szexuális aktuson kívül lehet csinálni! Fő a kreativitás.

Harmadszor: jó duma ez a "tudnunk kell, hogy összeillünk e szexuálisan...bla-bla", de az ember értelmi lény, és el tud sajátítani dolgokat. Azt is meg lehet tanulni, hogy a másiknak mi jó és mi nem az. (szintén tapasztalat)

Negyedszer: beszélgetés. Érzésekről, elképzelésekről, mindenről. Erről is beszélni kell, még ha sokan nem is hiszik el.


24/n

2011. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim válasza:
Nagyon szépen és jól, főleg régimódiasan hangzik, de attól még egy f@zság.
2011. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

Az abszolút semmi az tényleg cudar, komoly megbeszélést igényel. Esetleg ki lehetne egyezni valami kompromisszumban.


De igazat adok 21:38nak, egyrészt annyi sok minden jó dolog van a szexen kívül is, másrészt a "milesz ha házasság után derül ki, hogy nem illetek össze" tényleg csak duma. Max akkor érvényes, ha egymás kezét sem fogjátok meg, de aki meg azt kibírja, annak már minden jó :D De tényleg szar lehet évekig nem csókolgatni a szerelmed...


Amúgy a lányka miért döntött így? Nem elég annyi, hogy vallásos, melyik vallás, és annak melyik szabálya?

2011. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Kérd meg a kezét... :)
2011. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Ha a fiú igazán szereti a lányt, akkor megvárja. Ha már az elején tudja róla, hogy nem tud így kitartani a lány mellett, akkor nincs is értelme elkezdeni a kapcsolatot. A lányok általában vallási okokból fogadnak meg ilyesmit, és valóban nem tágítanak mellőle, nem érdemes reménykedni.

Nekem van is ilyen lány ismerősöm. Egyszer volt egy barátja 3 évig, vele szakított (nem emiatt), és most is már több, mint 1 éve van barátja. Szerintem ha igazán szeretnek valakit, akkor ki lehet bírni. Bár nem valószínű, hogy akkor, ha 15 évesen jönnek össze, de ha úgy, hogy pár év múlva esküvő is lehet, akkor szerintem ki tudja bírni egy fiú (ismerek olyat, aki 4 évet várt, mert a barátnője 14 éves volt, mikor összejöttek, és 18 éves kora előtt nem akarta- 7 éve vannak együtt).

21/L

2011. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Szerintem azért nem duma az össze nem illés, mert én itt nem a technikáról beszélek. Hanem arról, hogy pl. az egyik heti 1-szer kívánja, a másik naponta. Ezzel nem nagyon lehet mit tenni. Azzal se, ha az egyikük bevállalósabb. Vagy ha az egyikük vadul szereti, a másik gyengéden. Ez nem technika, a technika fejleszthető. De ezek, amiket leírtam, olyan dolgok, hogy az egyik ember ilyen, a másik olyan.

Attól még, hogy az ember értelmes lény, és nem minden a szex, attól még egy jó kapcsolat egyik alapja. Szóval semmiképp nem egy mellékes dolog, ami ahogy lesz, úgy lesz, amikor lesz, akkor lesz...

2011. dec. 23. 21:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!