Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kellek a barátomnak? 19/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek a barátomnak? 19/L

Figyelt kérdés

sziasztok. eléggé közönségesen fogalmaztam meg a címet, de ha pár szóban akarnám elmondani, erről lenne szó.

barátommal 8hónapja vagyunk együtt, azelőtt 4éven át jóban voltunk. szinte soha nem veszekszünk, eddig nagyon kedves és figyelmes volt velem, és nagyon szeretem.

egészen idáig a nemi életünk is nagyszerűen működött. Kb két hónapja azonban egyre ritkábban kezdtünk szeretkezni, egészen addig, hogy egy hónapja már csak akkor történt valami,ha határozottan kezdeményeztem. azt hittem, megunt engem, s ezt megbeszéltem vele is.

azt állította, hogy még mindig ugyanúgy szeret, csak sok dolog vonja el a figyelmét, de nincs semmi baj, ugyanúgy kíván.

nos, azóta egy alkalommal szeretkeztünk, s akkor is rövid volt, de szenvedélyesnek tűnt. azon kívül esténként kifogásokat keresett, hamar elaludt, vagy órákig tévézett, megvárta, hogy én aludjak el. ha kezdeményeztem, azt mondta, hogy fáradt, akkor is ha előzőleg egész nap pihent. olyan is megtörtént, hogy azt állította, fáradt, hazamentem, hogy aludni hagyjam, s másnap megtudtam, hogy hajnali 2ig egy haverjával járták a várost.

mit tegyek? tényleg megunt már?


2011. dec. 21. 16:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

a szexi fehérneműt ne is mondd inkább... mikulás este megleptem egy piros csipkés bugyi-melltartó öltözékben, de elnézést kért, amiért fáradt és inkább aludna. kicsit ölelkeztünk, majd tényleg elaludt.

szégyellem említeni is, átsírtam a fél éjszakát.

pedig nem vagyok csúnya, nem vagyok tökéletes, de sok pasi véleményét hallva a férfiak szépnek, szexinek tartanak. meg a barátom is állandóan dícsér. akkor meg mivan?:(

2011. dec. 21. 17:19
 12/14 anonim ***** válasza:
fúú ezt én tuti nem bírnám!! szerintem szorítsd sarokba!! addig ne hagyd békén amíg nem mondja el mi baja van veled! nehogy már egy nőnek kelljen könyörögni egy férfinak a szex miatt!! szerintem ez nagyon gáz...
2011. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
igen, én is ezt érzem. fordítva inkább elhittem volna, hogy valaha megtörténik velem...
2011. dec. 21. 17:59
 14/14 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2013. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!