Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek már a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek már a barátomnak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval, elkezdtünk találkozgatni, ez kb egész mostanáig tartott 1,5 hónapig. Minden szuper volt eddig, azt hiszem ő volt az eddigi egyetlen fiú, aki mellett tényleg szépnek érezhettem magam, és tényleg úgy kezelt, h semmi okom nem volt arra, h megforduljon a fejemben akármi. Minden reggel írta az sms-eket, beszéltünk ha tudtunk, annak ellenére h heti 1 v. 2-szer tudtunk csak találkozni.


Aztán legutolsó talikor már nem volt annyira kedves mint eddig, fele annyi puszit nem adott, és nem mondta azt h Szeretlek, amit eddig szinte mindig megtett. Elkezdtem furcsállni a dolgot.


Direkt nem írtam sms-t neki 2napig. Aztán persze ő sem írt. Aztán beszéltünk msn-en, de már akkor is olyan furcsa volt, alig válaszolt, tiszta hülyének éreztem magam.

Aztán kiböki, h mondani szeretne vmit. Ebből már sejtettem mit akar..Szerinte "ne erőltessük" a komolyabb dolgot. Legyünk csak barátok. Kérdeztem mért, erre azt a választ kaptam h "nem illünk össze". Amit azért tartok nevetségesnek, mert előtte mindig beszéltük, h mennyi közös tulajdonságunk van és tényleg volt, nem csak mondva csinált dolog.


Hozzátenném, hogy tényleg nem csak megdugni akart. Előtte volt egy 6éves kapcsolata. után 3évig nem volt nője. Azt is megtehette volna, h előbb megdug, csak aztán szakít. De nem. Eddig azt hittem értem a férfiakat de ez most mi akarna lenni?!

Amire gyanakszom, az az, h mondtam neki h most már igazán bemutathatnám a szüleimnek, jöhetne hozzám, erre nem mondott semmit, annyiban maradtunk h majd meglátjuk ,mert éppen nekem is neki is sok dolga volt. És lehet ettől ijedt be. Amit szintén nem értek, hiszen nem volt még SOHA futó kalandja. Világosan megmondta h neki komoly kapcsolat kell.


Vki érti ezt?!


2011. nov. 30. 11:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja, amúgy 22/L vagyok, a fiú pedig 24
2011. nov. 30. 11:29
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ra jött hogy nem szeret igazabol teged, es jol tette hogy akkor kiszalt a kapcsolatbol.Mert ha tovabb huzza neked mejobban fajna :((
2011. nov. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném h a szüleidtől ijedt volna meg, az egy idő után úgyis elkerülhetetlen lenne.

Sztem inkább talált magának mást, egy másik lányt akivel jobban megérti magát vagy ilyesmi. Ez az egyik variáció amit el tudok képzelni.

A másik az h lehet túlzásba vittétek 1,5 hónap alatt ezt az "így szeretlek, úgy szeretlek" dolgot, lehet ezzel ijesztetted el. Ha nem mondtad volna a szülőket, lehet akkor is ugyanígy bekövetkezik.

2011. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Hozzátenném, hogy tényleg nem csak megdugni akart. Előtte volt egy 6éves kapcsolata. után 3évig nem volt nője. Azt is megtehette volna, h előbb megdug, csak aztán szakít. De nem."


Nem minden férfi bunkó paraszt...

Ne keress magyarázatot, nem kellesz neki és kész.

2011. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

pont ezaz, h én egy szóval nem mondtam neki h szeretlek..Ő mondta állandóan. és a végén milesz belőle.. ő szakít velem?!és amúgy én tényleg már ott tartottam h mondani akartam, hogy szeretem.....de még vártam vele...

am nemhiszem h másik lány lenne a dologban. ilyen téren eléggé konzervatív.

2011. nov. 30. 11:38
 6/12 A kérdező kommentje:
ja, ő tényleg nem az a tipikus bunkó paraszt. és nehéz elfogadni lehet, h nem kellek neki, csak szeretném megtudni a miértjét h legalább megnyugodjak,mert ezzel nagyon padlóra küldött...:((
2011. nov. 30. 11:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha másfél hónapig körülugrált, hogy hogy szeret, te meg nem mondtál ilyesmit, az mondjuk elég érdekes. Na ezért nem szeretem elcsépelni ezt a gyönyörű szót. A "Jó reggelt" helyett is ezt szokás mondani pároknál...
2011. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
pont ezért nem akartam, h nehogy megbántsam vele, ha később másképp alakul..meg az elején nem akartam még ezzel előhozakodni.csak h fordult a dolog, mert én szeretem, ő nem:((
2011. nov. 30. 11:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Rá jött, hogy nem szeretett, csak azt hitte. Vagy fűtötték a hormonok. És annyira nem bátor, hogy a szemedbe mondja.


23F

2011. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kiégett a szerelem, maradt a szeretet. Szeret téged, éppen ezért nem akar kihasználni. Lehet, hogy évekig ellennétek egymás mellett, de érzi, hogy valamiért nem érezné jól magát veled, ezért akarja megelőzni ezt az egészet.
2011. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!