Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátomnak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátomnak már inkább csak a testi dolgokra kellek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve vagyunk együtt 16/L
2009. okt. 30. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakíts. Persze gondolom szereted meg minden, de ne hagyd, hogy megalázzon.
2009. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De aranyos és szinte miden rendben van,csak úgy jöttek össze most a dolgok h kevesebbet tudunk együtt lenni és borzalmasan kíván meg dühös h nem szexelünk eleget(azt mondta neki napi 2 meg ilyenek...)... nem tudom h ez normális e?Ő az első nagy szerelmem én is neki... nemnézném ki belőle...
2009. okt. 30. 17:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Szinte...Már ez sem valami jó. És mi az, hogy dühös ezért? Nem tudom az én barátom is sokszor kíván, biztosan ő is élvezné a napi 2-t, de megérti ha én valamiért nem akarom, és nem lesz miatta dühös. Neked csak azt tudom ajánlani, ha még egy ideig érzed ezt, hogy csak testileg akar, akkor talán jobb lesz, ha véget vetsz a kapcsolatotoknak...Értem aranyos meg minden, de 16 éves vagy, lehet még sok ilyen aranyos, kedves srác az életedben, akivel egy hullámhosszon vagytok mindenben. Beleértve a szexet is...
2009. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem csak a szexre kellesz neki, csak ennyire eltérő a szexuális igényetek.
2009. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha ilyeneket mond hogy napi 2, akkor szerintem azonnal hagyd el, mert inkább azt kéne mondania hogy: amikor neked jó, meg ehhez hasonlók. Szóval szvsz csak kihasznál.
2009. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Na ez elég feminista szöveg hogy a bunkó srác csak a szexre megy.... azért azt még nem tudjuk hogy a kérdező mennyi szexet kíván, ha ő csak kéthetente akarja akkor ne várja már el senki egy férfitól hogy babusgatja a lányt, "majd amikor szeretnéd, így meg úgy". Az meg a másik hogy amikor én ilyen helyzetben voltam hogy több szexet kívántam mint a párom(heti 1 nem volt elég), akkor én is annyira ki voltam éhezve, hogy simán rávágtam volna, hogy napi kettőt akarok!

Nem biztos hogy a srác kihasználja, csak szexuélisan nem biztos hogy összeillenek.

2009. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eddig a szexel nem volt gond... igaz én nem kívánom annyira bizonyára mert n vagyok, de érzem h az ő igénye megnőtt... pl megcsókolom és egyből beizgul és jön és mászik... .Lehet azért mert mostanában nem lehetünk annyit kettesben.
2009. okt. 30. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most az a bajod, hogy a barátod kíván téged? És a szexuális frusztrációját nem tudja kezelni, és ezért dühös lesz?

Beszéljetek a szexuális igényeitekről, hogy te hányszor kívánod, és hogy ő hányszor...


Az a gond azzal, hogy nem lehettek mostanában annyit együtt, hogy ő nem szeretné, hogy a számára legjobb programban veled hiányt szenvedjen (ez érthető), viszont így a többi, szexen kívüli együttes programra már nem jut annyi, vagy semennyi idő.

Ez pedig csapda, mert ha akarattal visszavesztek a szexből, akkor lehet, hogy ez frusztrálni fogja őt, vagy téged is, megrendülhet benned az a bizalma, hogy kívánatos vagy a számára. Ha meg minden időtöket a szexszel töltitek, akkor nem lesz semmi más közös élményetek, és kiüresedik a kapcsolat.


Ha nem tudjátok megoldani, hogy egyetértés legyen a szexuális igényekben, vagy nem tudtok több időt szakítani egyéb együttes időtöltésre, akkor érdemes megfontolni a szakítást, vagy úgyis odáig fajul a dolog magától.

2009. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előszőr is azt tanácsolom hogy próbálj meg vmi ujjat vinni a kapcsolatotokba hogy ujra fellobanjon az a szunyhadó parázst

Valószinűleg kapcsolatotok ellaposult igy már nincs benne semmi uj csak a szexben lelitek örömötöket és ez már régen rossz vagy próbáljatok vmi megoldást találni vagy szakitsatok.ennyi:P

2009. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!