Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatnám másképp a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám másképp a barátomnak?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a sztori de lényegében az a gond hogy jártunk 2 hónapot és ő megcsalt egy másik lánnyal, ami után én kidobtam, összejöttek és 3 hónapig voltak együtt, de állítólag a barátom engem szeretett végig.Na és míg jártak a második felében végig hívott telefonon, beszélgettünk stb, és megbeszéltük hogy ismét megpróbáljuk együtt.

Viszont a másik lánnyal a 3 hónap alatt volt moziba, strandon, vidámparkba, diszkóba.Velem pedig tegnap töltötte a 3hónapot, és egyszer mentünk el állatkertben ahol saját magamnak fizettem a jegyet.



A fődolog hogy a barátomnak hiába magyarázom hogy azt mondja nekem hogy engem jobban szeret mint ahogy a másik lányt szerette, mégis vele a 3hónap alatt több helyre elment.

Viszont én is szeretnék elmenni, már mondtam is neki hogy menjünk mindig azt mondja jó majd megyünk.Már nem tudom hogyan adjam a tudtára,nem akarok rámenős lenni, fizetem én a saját részem, de legalább menjünk.



19/L a barátom 21


2011. nov. 13. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

én bezzeg mennék veled



utálook itthon rohadni amúgy is



21/F

2011. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Solarian ***** válasza:
Mondd hgy most te viszed őt randira, és vidd.
2011. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Futurare ***** válasza:
Válság... több ATV!!
2011. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem dobd ki mint macskát sza*ni :D és keríts egy normálisat..pl első hozzászólo :D
2011. nov. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Most komolyan az a bajod, hogy nem vitt sehová és nem az, hogy megcsalt?
2011. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
eddig azt hittem, a szeretetet nem abban mérik, ki hányszor volt állatkertben.
2011. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé tré a csávó ha még egy vacak állatkertre sem tud téged meghívni! Bár nem kizárt h az előző csaj fizetett mindent! :D Akkor pedig ritka élősködő patkány lehet az a gyerek! :D

Beszélgess el azzal a másik csajjal, bár ahogy gondolom szerintem a barátodat te sokkal jobban szereted mint ő téged valaha is fog! Ennek mondjuk sok más jelei is vannak! Bár az sem kizárt hogy pl te az ágyban isteni vagy, de havernek vagy hülyülni már közel sem! Lehet h a másik csaj ezeket kisírta, esetleg ő diktálta a tempót és a csávó csak meg akart neki felelni és ezért ment minden hová, téged meg már ismer és nem tart a nemtetszésedtől, és nem akar neked megfelelni. Úgy is mondhatnám h lesz@rja az igényeidet, mert te úgyis odavagy ő érte, úgyhogy megteheti!

Szerintem beszélgess el vele aztán gondoldd át, de mindezek előtt beszélgess el azzal a másik csajjal de csak normálisan! Valahonnan szerezd meg a számát! Bár én abban sem lennék biztos h a srác nem kúrogatja őt még most is!.....

Attól a csajtól sok értékes infót szerezhetsz amiből következtetéseket tudsz levonni arra vonatkozólag h a srác mit is gondol rólad, v hogy mit érez! Ne legyél vak és hiszékeny liba!!!

2011. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, csak egy kapcsolat nem arról szól hogy négy fal közt legyünk...hozzátartozik a kapcsolat tovább éléséhez,egy kapcsolat nem arról szól hogy tv-t nézünk, és heti négyszer 4órát vagyunk együtt, ellehetne menni enni egy sütit, nem a pénzről van szó hogy minél többet költsünk.Soha nem voltam az a kihasználós típus.Na meg vannak akik nem érzik át a lényeget rosszul esik hogy 3hónapja vagyunk együtt, vele is 3hónapig volt együtt, és mentek össze vissza. :(
2011. nov. 13. 09:59
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászoló!

(A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.

ma 09:51)



A lányt faggattam már róla, kamu facebookon, az alapján hogyha elmegy randizni egy sráccal, akkor ki fizet stb, mondta hogy persze hogy a fiú fizet, csak ritkán a lány.

Kérdeztem hogy a volt barátja mármint aki volt neki az én pasim után fizetett-e, és hogy hová mentek.Mondta hogy az a srác mindig fizetett.Mondtam neki hogy az előző volt barátja xy (vagyis az én barátom) szerintem elég smucig lehet, kérdeztem vele voltak-e együtt valahol? Mondta hogy igen voltak, és ő is fizetett de azért a lány is.

Nekem persze a barátom azt mondta hogy mindig a csaj kifizette a sajátját. :(


Amúgy abban biztos vagyok hogy nem fekszenek össze, mert erre a nőre alllergiás vagyok, hogy beleférkőzött a kapcsolatunkba anno, bár ahogy meséli a kamu facen, mindenféle annak lehord, miközben ő maga az és nem én.Mondjuk kevésbé érdekel ez a téma.

A barátom azt mondja hogy velem akarja leélni az életét, tőlem szeretne már most babát, szóval nem is értem szerintem szeret.Bár akadnak kételyeim, és kezdek már belefáradni, ezért is jutott el ide hogy itt kérek segítséget.

2011. nov. 13. 10:07
 10/14 kovpet ***** válasza:

"egyszer mentünk el állatkertben"


Perverz disznók :)

2011. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!