Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondhatnám másképp a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám másképp a barátomnak?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a sztori de lényegében az a gond hogy jártunk 2 hónapot és ő megcsalt egy másik lánnyal, ami után én kidobtam, összejöttek és 3 hónapig voltak együtt, de állítólag a barátom engem szeretett végig.Na és míg jártak a második felében végig hívott telefonon, beszélgettünk stb, és megbeszéltük hogy ismét megpróbáljuk együtt.

Viszont a másik lánnyal a 3 hónap alatt volt moziba, strandon, vidámparkba, diszkóba.Velem pedig tegnap töltötte a 3hónapot, és egyszer mentünk el állatkertben ahol saját magamnak fizettem a jegyet.



A fődolog hogy a barátomnak hiába magyarázom hogy azt mondja nekem hogy engem jobban szeret mint ahogy a másik lányt szerette, mégis vele a 3hónap alatt több helyre elment.

Viszont én is szeretnék elmenni, már mondtam is neki hogy menjünk mindig azt mondja jó majd megyünk.Már nem tudom hogyan adjam a tudtára,nem akarok rámenős lenni, fizetem én a saját részem, de legalább menjünk.



19/L a barátom 21


2011. nov. 13. 00:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
XD wíííí :D de hülyén írtam :D
2011. nov. 13. 11:01
 12/14 Lifeishard ***** válasza:
Uramatyám! Hova tart ez a világ? Igazán nem akarom megbántani az érzéseidet, és tudom, hogy szerelmes vagy, de gondolkozz már egy picit! Veled akarja leélni az életét, de azért megcsalt és szarik arra, h Te mit szeretnél. Sőt, tudod mit, ne is gondolkozz! A barátod igazi férfi. Menj hozzá azonnal, hiszen Téged akar élete párjának, szülj neki babát, és fejezd be azt, hogy 19 éves létedre mennél ide-oda. Nem szégyelled magad?
2011. nov. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ehm..aztán majd otthagy 19 évesen egy gyerekkel, életed elcsszve, pasi sehol... ne menj bele a gyerekbe házasság nélkül.
2011. nov. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-13 10:07


Figyu! A csávó link alak!!! Kerüld el minél messzebbre! Ilyen emberre ne alapozz!


Ja és még mielőtt valami hülye gondolat támadna a fejedben: Nem, nem fog megváltozni!!!

2011. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!