Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak beszéltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak beszéltem a lelki problémáimról. De azóta nem keresett. Már nem kellek neki?

Figyelt kérdés

Ha kérhetem csak komoly válaszokat.

Szóval mostanság nem vagyok jól lelkileg. Nagyon nem jól. Igen sokszor gondolok a halálra.

Úgy gondoltam elmondom a barátomnak. Csak hogy megértse miért viselkedem olyan furán vele is. Mert azt gondolta vele van bajom. Hiába mondtam hogy nem. Próbáltam magamtól távol tartani, de túlságosan megkedveltük egymást. Szóval az elején inkább csak szeretők voltunk. Azt tudni kell, hogy 150 km-re lakunk egymástól. Kb 3.hónapja ismerem. Ebből az első egy hónapban viszont én is abban a városban laktam ahol ő.Így tudtunk elég sokat talizni. De azóta nem, mert nekem haza kellett költöznöm. Ő meg állandóan dolgozik, és fáradt. De persze emellett azt mondta, bármiben számíthatok rá!

Mióta beszéltem neki az igazi gondjaimról, azóta nem keresett(4 napja). Msn-en szoktunk beszélni esténként, de 4 napja msn-en sem volt(pedig amúgy mindig szokott). Igazából még csak fel sem hívott, hogy élek e még egyáltalán.

Mit gondoltok erről? Már megint naív voltam, hogy hittem valakinek? Miért nem keres azóta? Vagy megijedt talán a helyzettől?

Én 25/l, ő 32/f.


2010. ápr. 2. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
felejtsd el.
2010. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
könnyebb lenne ha leirnád a problémádat... mert enm mindegy h értelmes dolgokon depizel és köcsög me nem érti meg vagy olyan kis hülyeségeken amik csak idegesitik és inkább felpofozna ?
2010. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet h megijedt a helyzettől.

Én 3 hónap utén nem nyíltam volna meg elötte ennyire

2010. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Noss így van sajnos felejtsd el erre nem tudok neked pozitívan válaszolni. Sajnálom ezze van.
2010. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is.Ez nem a te hibád de valószínűleg ez a srác úgy gondolja hogy neki nem kell ilyen problémás csaj.Szóval felejts:S
2010. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Andrewka ***** válasza:

A végén meg is válaszoltad magadnak a kérdésedet...


22/f

2010. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy jelentéktelen kis problémáim vannak, kb azt érzem hogy belül rohadok.

Ő igen optimista ember, én meg elég pesszimista. Nem szereti a síránkozó embereket.


Csak amit nem értek, hogy neki meg testi gondjai vannak, amit én elfogadtam, de ő fordítva ugyanezt már nem tudta megtenni. :(

2010. ápr. 2. 11:29
 8/13 anonim ***** válasza:
figyelj ha a problémád annyi h szerinted belül rohadsz az annyit jelent h hülyeség:/ ez eddig értelmetlen engemis idegesít ha valaki bemagyarázza magának h rosszul érzi magát és indoka sincs rá :/
2010. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

11.41

Már ne is haragudj, de itt nem fogom leírni hogy mi bajom van. Ennek valahogy nem itt a helye szerintem. Amit írtam, az egy jelző, s csak próbáltam érzékeltetni, hogy mit érzek, illetve mit nem érzek, bizonyos dolgokból kifolyólag.

De ha érdekel akkor más megfogalmazásban, kb. annyi, hogy már a remény sem éltet.

2010. ápr. 2. 11:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Gondolj már bele, hogy hogy egy ilyen hozzáállású haldokló emberrel ki a fene akar foglalkozni a közvetlen hozzátartozóin kívül?!


Ennél rosszabb a világon nincs. Ha neked ilyen szar a hozzáállásod, akkor felejtsd el azt a srácot, mert egyik férfi sem akarja magát szivatni.


20f

2010. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!