Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak beszéltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak beszéltem a lelki problémáimról. De azóta nem keresett. Már nem kellek neki?

Figyelt kérdés

Ha kérhetem csak komoly válaszokat.

Szóval mostanság nem vagyok jól lelkileg. Nagyon nem jól. Igen sokszor gondolok a halálra.

Úgy gondoltam elmondom a barátomnak. Csak hogy megértse miért viselkedem olyan furán vele is. Mert azt gondolta vele van bajom. Hiába mondtam hogy nem. Próbáltam magamtól távol tartani, de túlságosan megkedveltük egymást. Szóval az elején inkább csak szeretők voltunk. Azt tudni kell, hogy 150 km-re lakunk egymástól. Kb 3.hónapja ismerem. Ebből az első egy hónapban viszont én is abban a városban laktam ahol ő.Így tudtunk elég sokat talizni. De azóta nem, mert nekem haza kellett költöznöm. Ő meg állandóan dolgozik, és fáradt. De persze emellett azt mondta, bármiben számíthatok rá!

Mióta beszéltem neki az igazi gondjaimról, azóta nem keresett(4 napja). Msn-en szoktunk beszélni esténként, de 4 napja msn-en sem volt(pedig amúgy mindig szokott). Igazából még csak fel sem hívott, hogy élek e még egyáltalán.

Mit gondoltok erről? Már megint naív voltam, hogy hittem valakinek? Miért nem keres azóta? Vagy megijedt talán a helyzettől?

Én 25/l, ő 32/f.


2010. ápr. 2. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A pasik 80%a bunkó önző paraszt!Törődj bele!
2010. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

12.06

Igen, tudom igazad van. Végülis ez így van jól.

Köszi a válaszokat.

2010. ápr. 2. 12:22
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát, az engem is meglep, h 3 hónap után mertél így kitárulkozni... Oké, tudom, én a másik véglet vagyok, 1 év alatt jutottam el arra a szintre, h akadályok nélkül tudok beszélni mindenről (lelki bajokról) a páromnak. Viszont lehet, h tényleg csak megijedt, és kell neki egy kis nyugi... Biztos fog jelentkezni. Ha meg nem, akkor nem elég, h érzéketlen, de még tapló is, h szó nélkül lelépett.

24L

2010. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!