Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek fiútársaságban lenni, barátaim többsége fiú, akikkel rendszeresen találkozom. Előbb utóbb mindegyikről kiderült, hogy hajtanak rám, miközben tudják, hogy nekem van barátom. Én viszont ennek ellenére ugyanúgy elmászkálok velük kettesben, sok mindent meg is engedek nekik, de meg nem csalom a barátomat. Van bennem egy olyan érzés, hogy ez nem fair a barátommal szemben, akit nagyon szeretek és soha nem akarnék megbántani. Viszont a haverjaimat sem akarom hanyagolni. Mennyire gáz ez a helyzet?

18/L


2011. dec. 17. 22:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Akkor meg egy hülye, gyenge jellemű éretlen p.csa vagy. Mi az, hogy ők kezdeményezik és mész? Mi lesz, ha nem mész, megvernek? Ez csak duma, hogy nem tanulsz ezekből. Akkor meg idióta vagy. A barátod helyében két nagy büdös pofonnal tanítanám meg neked, hogy kikkel találkozz. Ezt biztos nem felejtenéd el.
2011. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy soha nem sodor össze semmilyen nővel az Úristen, ha azt hiszed így kell egy nővel bánni. Ha neadjisten a barátnőd lennék és meg mernél ütni, lerúgnám a golyóidat a helyükről. Magányos karácsonyt kívánok kretén! ;)
2011. dec. 24. 12:22
 23/24 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss te te nagyon messze vagy a nő fogalmától. Max egy éretlen, befolyásolható kislány vagy, ami elég szomorú, ha állítólag már betöltötted a 18-at.

Egy normális nő pedig nem viselkedik úgy mint te, a hülye tiniribancok viszont annál inkább. Nagyon megijedtem. Az biztos, hogyha kapnál két pofont azt sem tudnád merre hány méter, nem hogy rugdosnál. De az is biztos, hogy én nem lennék olyan puhap.cs mint a barátod.

Kösz a jókívánságot. Hasonlókat neked is repedt sarkúkám.

2011. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Tánc közben simi és nyakpuszi? Igen, GÁZ!
2012. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!