Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a teendő? Vége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Vége? (18F,15L)

Figyelt kérdés

Múlthét hétvégén megbeszéltük, h kedden, v csütörtökön bemutat a szüleinek. Kedden reggel derült ki, h vmiért be kell menjek a közeli nagyvárosba, úgyhogy kilőve. Csütörtökön várunk a buszra, és barátnőm elkezdi, h nem kéne átmenjek, meg jobb, ha nem megyek át... (kb. 20km-re lakik tőlem és egy gimibe járunk)

De azért mégis átmentem. Barátnőm beparázott, utánna felszállt a bátyja is. Megtörtént a bemutatás, a 18:14-es busszal indultam haza, barátnőm kikísért és a buszváróig kézakézben mentünk, mondta, h szeret, szájrapuszival köszöntünk el egymástól és sokáig integetett utánnam. 19:00 körül értem haza, leültem a gép elé, vártam, h fel jöjjön. fél9 táján feljött, rámírt:

- szia, ha nem gond, ma hagynál kicsit?

- szia. Rendben, mi történt otthon?

- Majd holnap elmondom.

- Csak annyit kérlek, h jó, vagy rossz

- A kettő között

- Rendben, szia, jóéjt

- Szia, jóéjt

Erre 5 percen belül láttam, h levette, h kapcsolatban. Próbáltam vele megbeszélni, de alig írt vissza, csak annyit, h túlléptem egy határt, betelt a pohár, cérna elszakadt... Másnap reggel kimentem elé a buszmegbe, ahogy mentünk alig szólt hozzám, nem akart lejönni, h a büfében megbeszéljük, és én hiába kérdeztem vagy mondtam bármit is, egyfolytában azt hajtogatta, h "értsd már meg, h vége", "már nem szeretlek", "kérlek hagyj békén" (de látszódott rajta, h nem igaz)

Egyik szünetben a két osztálynak egy folyosón lévő tanteremben volt órája és amikor próbáltam elterelni a figyelmem a bánatomról és beszélni két baráttal, hogy mi legyen, végig azt láttam, h szomorúan engem figyel.

Aznap délután rámír a legjobb barátnője, h mi történt, miért szakítottunk, látta, h egész nap szomorú, stb... Mert senkinek se mondott semmit :/

Szerintetek mi lehet a baja? Mit tegyek? :(


2011. dec. 17. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hagyd egy kicsit majd próbálkozz újra
2011. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Randy Orton ***** válasza:
4%
F a szhiány
2011. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Ezért nem kell ilyen kis taknyokkal kezdeni, mert idióták.
2011. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss utána, ne keresd, majd ha akar valamit oda megy és elmondja. Lehet a szülei kavartak be, de ezt miért nem mondja el ?! Lehet csak szimplán hülye. hagyd, hogy ő keressen majd.
2011. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta ne menj át, é ste átmentél.

Szerintem nem igazán kellesz neki, a szülei előtt zavarbahoztad. Nem tartottad be amit kért. Szóval nem igazán akar téged, el volt veled - ennyi.

2011. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem logikus a válasz. Szerintem beszéltek a szülei vele és gondolom nem igen támogatják mert még túl fiatal egy kapcsolathoz ami érthetõ is. 15 évesen én sem támogatnám. Mit tehetsz? Vársz. Ha a csajszi télleg szeret akkor szülei akarata ellenére is meg fog keresni. Ezután viszont mindenképpen beszélj a szüleivel hogy szereted nem csalnád meg stb. Az csak jó pont ha kiállsz eléjük.


20/f

2011. dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az anyja azt mondta, hogy nem járhat egy 18 évessel, mert biztos csak ki akarja használni.

Tuti eltiltotta... Rühellem az ilyen anyósokat.

2011. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem rájött, hogy nem illetek össze.
2011. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha erre jött volna rá, akkor nem lenne szomorú. Biztos, h anyucitól fúj a szél. Nem tudom ilyenkor mit lehet tenni, mert ha tiltanak titeket egymástól, arra nem tudom mi lehet a recept. Titokban találkozni az is gáz, uh nem tudom. Esetleg még arra tudnék ilyen helyzetben gondolni, h van vki más is a lánynak és nem tudja, h kit akar. Szerintem kicsit hagyd, ha jelentkezik, akkor meg majd örülsz.:)
2011. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7%
Töröld bele a farkad a kis hüje péltsába, aztán rúgd ki.
2011. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!