Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi a teendő? Vége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Vége? (18F,15L)

Figyelt kérdés

Múlthét hétvégén megbeszéltük, h kedden, v csütörtökön bemutat a szüleinek. Kedden reggel derült ki, h vmiért be kell menjek a közeli nagyvárosba, úgyhogy kilőve. Csütörtökön várunk a buszra, és barátnőm elkezdi, h nem kéne átmenjek, meg jobb, ha nem megyek át... (kb. 20km-re lakik tőlem és egy gimibe járunk)

De azért mégis átmentem. Barátnőm beparázott, utánna felszállt a bátyja is. Megtörtént a bemutatás, a 18:14-es busszal indultam haza, barátnőm kikísért és a buszváróig kézakézben mentünk, mondta, h szeret, szájrapuszival köszöntünk el egymástól és sokáig integetett utánnam. 19:00 körül értem haza, leültem a gép elé, vártam, h fel jöjjön. fél9 táján feljött, rámírt:

- szia, ha nem gond, ma hagynál kicsit?

- szia. Rendben, mi történt otthon?

- Majd holnap elmondom.

- Csak annyit kérlek, h jó, vagy rossz

- A kettő között

- Rendben, szia, jóéjt

- Szia, jóéjt

Erre 5 percen belül láttam, h levette, h kapcsolatban. Próbáltam vele megbeszélni, de alig írt vissza, csak annyit, h túlléptem egy határt, betelt a pohár, cérna elszakadt... Másnap reggel kimentem elé a buszmegbe, ahogy mentünk alig szólt hozzám, nem akart lejönni, h a büfében megbeszéljük, és én hiába kérdeztem vagy mondtam bármit is, egyfolytában azt hajtogatta, h "értsd már meg, h vége", "már nem szeretlek", "kérlek hagyj békén" (de látszódott rajta, h nem igaz)

Egyik szünetben a két osztálynak egy folyosón lévő tanteremben volt órája és amikor próbáltam elterelni a figyelmem a bánatomról és beszélni két baráttal, hogy mi legyen, végig azt láttam, h szomorúan engem figyel.

Aznap délután rámír a legjobb barátnője, h mi történt, miért szakítottunk, látta, h egész nap szomorú, stb... Mert senkinek se mondott semmit :/

Szerintetek mi lehet a baja? Mit tegyek? :(


2011. dec. 17. 10:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen még szeszélyes gyerek, nem tudja hogy mit akar! Ne hagy hogy hülyítsen!
2011. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem a bátyjával illetve a legjobb barátnőjével és kiderült, h a szülők választás elé kényszerítették :/
2011. dec. 17. 12:30
 13/17 anonim ***** válasza:
milyen választás?
2011. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
azt nem tudom, csak annyit, h vállasszon köztem, meg a szülei között
2011. dec. 17. 12:37
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a szülei ritka idióták! azt akarják hogy burokba nevelkedjen? Minél jobban tiltják, annál jobban vissza fog ütni a természete az idők során!
2011. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva ez igen kellemetlen. Részben megértem mért teszik de ezzel csak a lányuk boldogtalanságát okozzák. Én a helyedbe beszélnék velük elmondanám hogy szeretem a csajt szeretnéd hogy ha jobban megismerhessenek és bebizonyítsd hogy nem vagy olyan mint a többi hűtlen fiú. Kérj tőlük egy esélyt a bizonyításra. Ha nem hallgatnak végig akkor nem keress mást, illetve ha vársz és a lány jön hozzád akkor lehet titokban találkozni bár az nem valami jó. Igazságszerint ezt a lánynak kéne ezt megbeszélni a szüleivel és nem neked, de ha enm jön össze próbálkozz te hátha sikerül. Sok sikert.
2011. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondta, hogy inkább ne menj át, és átmentél. Ha nem mész hozzá, a szülei még most sem tudnának rólad, és akkor nem kellett volna szakítson veled, és várhattatok volna a bemutatással kb 1 évet, míg idősebb lesz, és a szülei is megértőbbek lettek volna. Valahol a szüleit is megértem,h féltik a 15 éves lányukat, de azért az már tulzás, hogy választania kéne közted meg a szülei közt.

De már nincs mit csinálni, megtörtént, akkor vagy vársz, míg a kiscsaj nagyobb lesz, és nem fogják annyira félrteni, vagy titokban találkozhatnátok(beszélnél a barátnőjével, h mondja meg neki,hogy titokban lehetne) bár ez nagyon rizikós,pláne ha kiderül,a másik meg h elfelejted, keresel mást, de akkor majd figyelj oda, ha aztmondják még nem kéne bemutatni, akkor ne menj oda!

2011. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!