Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek fiútársaságban lenni, barátaim többsége fiú, akikkel rendszeresen találkozom. Előbb utóbb mindegyikről kiderült, hogy hajtanak rám, miközben tudják, hogy nekem van barátom. Én viszont ennek ellenére ugyanúgy elmászkálok velük kettesben, sok mindent meg is engedek nekik, de meg nem csalom a barátomat. Van bennem egy olyan érzés, hogy ez nem fair a barátommal szemben, akit nagyon szeretek és soha nem akarnék megbántani. Viszont a haverjaimat sem akarom hanyagolni. Mennyire gáz ez a helyzet?

18/L


2011. dec. 17. 22:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen rossz.
2011. dec. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ha ezt tudja a barátod és nem zavarja akkor nincs baj...
2011. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Engem addig nem zavarna, míg meg nem tudom, hogy lefeküdtél egyikükkel. Utána szétütném a srácot, téged meg dobnálak.

(23F)

2011. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
a barátod vagy a haverjaid azt fogják hinni hogy ribanc vagy egy idő után...
2011. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Tudja hogy vannak fiúbarátaim, de azt nem hogy vonzódnak hozzám... valószínűleg nem örülne, ha tudná.
2011. dec. 17. 22:10
 6/24 anonim ***** válasza:
attól függ miket engedsz meg:D mondanál konkrétumokat?
2011. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ölelés, tánc közben simi, nyakpuszi, de ennél többet nem
2011. dec. 17. 22:12
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem ez gáz, de te tudod
2011. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy rossz vagy, amíg meg tudod tartani a határt. Én viszont abban látom a problámat inkább. Szerintem túl közel engeded a fiú barátaidat, ezen változtass és minden oké lesz.
2011. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Egy ölelés még ok, de nyakpuszi és simi? Az már sok. Legalábbis ha vonzódnak hozzád. Ha csak barátok lennétek rendben lenne de így....szerintem nem jó.
2011. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!