Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sokak szerint gáz hogy ha a pasi csaja idősebb mint a pasi.Szerintetek gáz értelmes válaszokat szeretnék.
2011. dec. 15. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az
2011. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez a gáz: [link]
2011. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem, ha két ember szereti egymást, ez nem lehet probléma. Az a lényeg, hogy se a nőt, se a férfit ne zavarja a korkülönbség, az, hogy a külvilág mit gondol, ne zavarjon.
2011. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Olyan kérdést írjál már ami tartalmaz is kérdést... GÁZ? többi lent!


válasz: igen gáz, többi lent!

2011. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sztem nem az, én 1 évvel idősebb vagyok a férjemnél
2011. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, a lényeg, hogy jól meglegyenek kijöjjenek, szeressék egymást stb...

Bár én nem tudnám elképzelni magam egy fiatalabbal nem tudom mért hiába lenne mondjuk erősebb mint egy nálam jóval idősebb akk se látnám a fiatalabb pasikban azt a "férfit" mint egy nálam idősebben (tudom hülye felfogás)

Másokkal meg amúgy se kell foglalkozni ha boldogok így a felek egy kapcsolatban

2011. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos korkülönbség mellett már gáz. Nekem két 25-28 éves fiú barátom is 40 éves nővel él együtt. Mivel a nők külsőre gyorsabban öregszenek(Sajnos) most mind a kettő olyan, mintha az anyukájuk lenne.
2011. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem gáz, hanem célszerűtlen. A férfiak nemzőképessége lassan csökken, míg a nők képessége egy gyerek kihordására meredeken csökken 30 éves kor felett. Idős korban a nők szexuális aktivitása gyorsabban csökken, mint a férfiaké. Emellett az öregedés a külsőre is egyenlőtlenül hat: 40 (vagy akár 50) éves férfiakra mondhatják, hogy a legszebb férfikorban vannak, míg a 40 év nem a legszebb női kor.


Ez alapján levonható a következtetés, hogy az ideális kor az, ha a férfi idősebb valamivel. Az átlagos eltérés manapság 4 év, és a 10-15 év teljesen általános volt régen.

2011. dec. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert én nekem egy idejig a nőiideálom szerint ffiatalabb kelet legyen egyébként a mostani lány aki tetszik az csak 1 hónappal idősebb.KÖszönöm az eddigi válaszokat.Várok további válaszokat.
2011. dec. 16. 15:25
 10/13 anonim válasza:
Egy hónap nem számít szerintem!
2011. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!