Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek fiútársaságban lenni, barátaim többsége fiú, akikkel rendszeresen találkozom. Előbb utóbb mindegyikről kiderült, hogy hajtanak rám, miközben tudják, hogy nekem van barátom. Én viszont ennek ellenére ugyanúgy elmászkálok velük kettesben, sok mindent meg is engedek nekik, de meg nem csalom a barátomat. Van bennem egy olyan érzés, hogy ez nem fair a barátommal szemben, akit nagyon szeretek és soha nem akarnék megbántani. Viszont a haverjaimat sem akarom hanyagolni. Mennyire gáz ez a helyzet?

18/L


2011. dec. 17. 22:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekkel már bőven átlépte... nyakra puszi? táncnál simi? ennyi erővel smárolhatnál is velük. Te mit szolnál ha a barátod nyakra puszikat adna más lányoknak?


20/F

2011. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Izé... nekem is rengeteg fiúbarátom van, de azért tudom hol a határ, akkor is ha ők véletlenül épp nem. És ez nekem már egy kicsit túl megy rajta... :S

20L

2011. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
"ennek ellenére ugyanúgy elmászkálok velük kettesben sok mindent meg is engedek nekik" ,elég nagy ribanc vagy, de komolyan ha ezeket így beismerd nem tartod magad ribancnak? undorító!
2011. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mehetsz velük, de ne engedj meg nekik sok mindent, mert még ribanccá változol :).
2011. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Sok a haverok maradjanak haverok. Egy haver nem csókolgatja a nyakad, és nem taperol le. Csodálkozol hogy féltékeny?
2011. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem túl sokat engedsz meg a haverjaidnak. amiket leírtál, azok szerintem már nem megengedhető dolgok, ha van egy barátod akit szeretsz és nem akarsz megbántani. Nekem szinte csak fiú barátaim, haverjaim vannak kiskorom óta.mindig jobban kijöttem velük. Sokszor előfordult velem is, hogy belém szerettek vagy többet akartak volna tőlem barátságnál, ez óhatatlanul előfordul. Méghozzá úgy, hogy én soha nem engedtem meg nekik olyasmiket amiket te megengedsz. Szerintem te szeretsz kicsit kérkedni, cicázni velük, próbálgatni a vonzerődet rajtuk, de így sajnos összekevered a barátságot/haverságot a keringőre felhívással. Mivel sokat vagy velük, nyilván tudod h nekik egy részedről "baráti" puszi, ölelés, simi nem azt jelenti mint a barátnőidnek, ők férfiak!! Ha nem akarod elveszíteni a barátodat, ezekkel a dolgokkal gyorsan állj le. Dumálgatni, hülyülni, megbeszélni velük dolgokat, kikérni a véleményüket (a fiú nézőpont nagyon hasznos tud lenni és általában ők tényleg őszinték a lányokkal ellentétben), meg néha egy-egy haveri hátbaveregetés, puszi (arcra, nem nyakra!!!!a nyak elég komoly erogén zóna ám:), megkérni h segítsenek valamiben amihez értenek (nem szexuális jellegű dolgok..)-ezek teljesen rendben vannak, és ha tényleg szereted a barátodat, nem akarhatod hogy bárki félreértsen, akár a haverok akár ő. ha nem hagyod hogy tapizzanak, meg nem puszilgatod a nyakukat és ezután úgy érzik h elhanyagolod őket....na akkor az nem barátság-haverság és nem is volt az soha. Kicsit próbáld meg máshogy ápolni a kapcsolatot velük. 25/L
2011. dec. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Ribanc vagy. Fogadok ha a pasid mászkálna más csajokkal, akiket taperolna, már rég kib.sztad volna a balhét. K.rvára szeretheted szerencsétlent, ha nem vagy képes miatta leépíteni bár tahót, akik úgyis csak megdugni akarnak.
2011. dec. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Utolsó: teljesen félreértettél, de biztos az én hibám, hogy rosszul fogalmaztam meg. Amik történtek, azokat nem én csináltam, hanem az egyik "haverom", és ezek után állítottam le őt. A megengedtem neki az azt jelenti h akaratom ellenére megtörtént, és utána tudtam csak leállítani, mikor le akart smárolni akkor tisztáztam vele, hogy ez így nem fog működni, azóta nem is találkozom vele. A többi haverommal nem történt ilyesmi amióta megvan a barátom...

A kérdésem arra irányult, hogy egyáltalán találkozzak-e ezekkel, vagy úgyis mindig csak mást akarnak majd tőlem

2011. dec. 18. 16:34
 19/24 anonim ***** válasza:

”Utolsó: teljesen félreértettél, de biztos az én hibám, hogy rosszul fogalmaztam meg. Amik történtek, azokat nem én csináltam, hanem az egyik "haverom", és ezek után állítottam le őt.”


Ezt eddig sehol sem írtad le. A sok mindent megengedek nekik és az ennek ellenére elmászkálok velük rész pedig ennek az ellenkezőjét bizonyítja. Teljesen az jött le, hogy leszarod az érzéseit és továbbra is elmászkálsz velük. Ráadásul a második mondatod szerint előbb-utóbb kiderül, hogy mindegyik hajt rád. Akkor most melyik az igazság?

2011. dec. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ez úgy van, hogy nem tanulok abból, hogy rám hajtanak, és mikor bebizonyosodik ez, akkor is találkozom velük, pláne hogy ők szorgalmazzák legtöbbször. És nem én szarom le az ő érzéseit, hanem ő mondja h barátként akar találkozni, aztán mégse tartja magét ehhez.... de ez így nem jó
2011. dec. 19. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!