Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsalt. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igen megint en vagyok de ezt most hagyjuk. Katona vagyok es most kulfoldon vagyok, a felesegemmel megbeszeltuk hogy megvarjuk egymast de azt hiszem neki nem sikerult. Kaptam tole levelet par napja, nem irta le konkretan de utana beszeltunk es mondta hogy megtortent (raadasul ismerem a pasit) de csak egy csok volt de szerintem meg nem csak az. Nem tudom hogy elhiggyem-e vagy ne. Jobb lett volna ha nem mondja el mert ez qvara nem hianyzott. Nem tudom hogy ezek utan mit mondjak neki vagy hogy nezzek ra. Lehet hogy hamarabb hazamehetnek de igy nem tudom mit csinaljak, gondolkoztam rajta hogy inkabb maradok de nem tudom.

28F


2011. dec. 14. 21:08
 161/172 bánomisén ***** válasza:
Hol vagy, katona? Mert én most itt.
2011. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/172 A kérdező kommentje:

Itt vagyok. Nem akarok veszekedni de szerintem o se, csak szinte mindig van valami ami miatt sikerul veszekedni. Ha otthon leszek akkor majd minden jobb lesz es megnyugszik. Remelem nem gondolta komolyan a multkorit! Mert ha igen akkor fuuu...

Amugy Boldog karacsonyt :)

2011. dec. 24. 13:36
 163/172 bánomisén ***** válasza:

Akkor beszéljétek meg, hogy karácsony tiszteletére nem veszekedtek. Amikor veszekednétek, akkor váltsatok témát, beszéljetek valami semlegesről :-)

Biztos nem gondolta komolyan, csak mérgében kicsúszott a száján. Gondolom, az is benne volt, hogy ez lehetne az első karácsonyotok így, hármasban, te pedig nem leszel velük. Azért ez egy nőnek nagy fájdalom ám...

Katona, sok mindent kell neked majd bepótolnod, ha hazajöttél, ugye tudod? :-)


Boldog karácsonyt neked is és a bajtársaidnak is, légyszíves add át nekik.

Fogtok valahogyan karácsonyozni, vagy csak úgy eltelnek ezek a napok?


(Én meg hol leszek most, hol nem leszek, mászkálok ide-oda, de előbb-utóbb, ha máskor nem, esténként, mindig elő fogok kerülni :-)

2011. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/172 A kérdező kommentje:

Ebbe minden benne volt nem csak a karacsony, ha lesz legkozelebb akkor mashogy csinaljuk (remelem lesz). Tudom hogy nem konnyu neki es mar nagyon elege van ebbol az egeszbol, de o azt hiszi hogy nekem olyan kibszott konnyu pedig nem igy van!

Azt is tudom hogy sok mindent kellesz majd csinalnom.


Van karacsony :)

2011. dec. 25. 12:54
 165/172 bánomisén ***** válasza:

Vegyétek most ezt az időszakot tesztidőnek, most már mindketten tudjátok, mire számíthattok, aztán, ha úgy döntesz, hogy még egyszer nekilódulsz, akkor már másképp kell megbeszélni a dolgokat, úgy, hogy mindenkinek, amennyire lehet, jó legyen.

Nem akarsz egy kicsit közelebbre menni Mo-tól, mint mondjuk a világ másik fele? Akkor esetleg gyakrabban is hazamehetnél.


Na, reméltem is, hogy van karácsony, még ha 40 fokban is :-))

2011. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/172 bánomisén ***** válasza:
Jut eszembe! Meglested nekem a tevés Mikulást? Milyen? :-))
2011. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/172 bánomisén ***** válasza:
Hékás, merre vagy? Elrabolt a Mikulás?
2011. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/172 anonim ***** válasza:
2011. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/172 A kérdező kommentje:
Pont akkor szaladt el amikor kepet akartam rola csinalni :)
2011. dec. 29. 22:25
 170/172 bánomisén ***** válasza:
Affene... Akkor erről lemaradtunk... :-D
2011. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!