Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyra mit vehetnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Karácsonyra mit vehetnék a barátnömnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit vegyek neki karácsonyra ,valami egyszerüt de olyat aminek hasznát is tudja venni .Saját gondolatok ?Ti mit ajándékoztok a párotoknak?(20 éves a barátnöm)
2011. dec. 14. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
illatszer csomag
2011. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne gyűrűt mert a végén még félre érti.

Valami kozmetikai termék vagy vidd el valami romantikus vacsorára ahol legyél úri ember és utána...;-)

2011. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki ékszert.. Legvégső helyheztben megkérdezed :D
2011. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos egy lánynak jó ajándék az ékszer. Valami aranyos fülbevaló, egy nyaklánc, persze nem értékeset csak valami mutatós bizsut. Ennyi idő után nem kell nagy költségekbe verődni. Én személy szerint lányként bolondulok a cuki mamuszokért, nem tudom neki van-e otthon például :) Vagy esetleg valami jó könyv. Ha mangát olvas akkor az, esetleg krimit, valami jó kis agatha christiet. Vagy sablonként még mindig ott van a közös kép, bár gyanítom még az is korai... De én valami saját készítésűnek is örülnék, szívecske alakú süti saját készítésű vacsi... :D

De lánynak jó ajándék ilyen kis szép csomagban kapható manikűrkészlet esetleg kézitükör :) Ezek mind kedves és praktikus ajándékok, szerintem minden lány örülne nekik! ;) remélem segítettem :D Ja és csoki mindig tuti ötlet :P


Remélem kielégítő volt a válaszom :)

2011. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ..
2011. dec. 14. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
magassarkú cipő, csizma. szinte minden nő odavan érte. csak a méretét kell ellesned.
2011. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!