Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük, hogy saját készítésű dolgot adunk egymásnak, de semmi ötletem. Valakinek valami? Nem vagyok túl kreatív, ez is azért van, mert ő akarta annyira.:) 17éves
2011. dec. 8. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Tojáslikőrt valami feldíszített üvegben? :)
2011. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 danman ***** válasza:
100%

WALL-E számítógép ház (persze az elkészítéséhez felszerelés is kell, de nagyon mutatós darab): [link]


Esetleg festhetsz festékszóróval egy képet (nem lehet túl bonyolult, bele lehet jönni): http://www.youtube.com/watch?v=dY1Lr-yGtd8&list=FLeOawI6XSmH..


Továbbá, ajánlom a YouTube-ot és a "tutorial", illetve egy elkészítendő tárgy nevét kereső-kulcsszóként.


Sok sikert ;-)

2011. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyereket annak biztos ürölni fog:)))
2011. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fake, ugyanez ki van írva h a csaj mit csináljon, sz@rz zacskóba és add oda neki. minek ajándékozni ha senkinek nincs ötlete? el is lehet menni valahova, az legalább nem fogja a port 20
2011. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy minek ajándékozni? Én tényleg nagyon szívesen csinálnék neki valamit, de nem jut eszembe semmi, amit meg is tudnék csinálni. Annyi az egész, hogy szeretnék neki örömet okozni. Ha te ezt leszarod akkor ne írj ide.
2011. dec. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!