Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szereti az ékszereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szereti az ékszereket, akkor mit vegyek karácsonyra a barátnőmnek?!

Figyelt kérdés

Nem szereti, nem is hordja az ékszereit.

Plüss állatbó van neki vagy 500 most minek még egy?!

Teljesen tanácstalan vagyok...

Én ismerem, de fogalmam sincs minek örülne, ami rám emlékezteti, meg nemékszer....:S


gondoltam iylen welness cuccosokra is, de nem 40 évesek vagyunk hanem még 20 se...:S


Nagy divat manapság a digitálisképkeret a közös képeinkel, de sok csaj aztmondja nemörülne neki...


akkor mégis mit?! nagy rihanna rajongó, de ha veszek egy iylen képet, arro megin nem én leszek az első aki eszébe jut.


Parfümje van rengeteg, és csak saját magának szeret választani.


Tényleg nemtudom...:S


2011. dec. 9. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vegyszert.
2011. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
pööcsszert
2011. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

az van itthon minek vegyek?! XD

am emg nemhiszem hogy örülne egy rézgálic oldatnak, de azért kösz...

2011. dec. 9. 21:55
 4/14 A kérdező kommentje:

a f*szomat meg megkapja máskor is, az sztem má nem különleges....

normális 5 let?!

2011. dec. 9. 21:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Féltégla, amire rá van írva, hogy: "dobj sp-hez"
2011. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ès ha csinálnál neki valamit ??? Pl: egy fotó albumot amiben a képeitek vannak és biztos h akkor rád gondol!! :))
2011. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
54%

Ajándékötlet:

[link]

2011. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nemrosz ötlet! köszi :)

de sztem egysze megnézné, és többé nemhiszem hogy eszébe jutna...:S (kicsit oylan mint én, és magamat ismerem azé ennyire)


neten most iylen képgravírozos cuccokat nézegetek hátha lesz ihlet..:)

2011. dec. 9. 22:03
 9/14 anonim ***** válasza:
Te tudod!! De szerintem ezt többször is megnézné!! :)) Èn is néha a kiskori képeimet nézegetem és azon nevetek h milyen voltam!! xd Szerintem egy szép emlék én többször is megnézném főleg akkor amikor hiányzik a barátom!! :)) sok sikert!! :))
2011. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

na, pár 5 vagy 6 let:

üvegbe gravírozott kép rólatok,főzés-sütés kellék ami még nincs,kabala valami ami kicsi és elfér a telefonjára lógatva is,fitness bérlet(ami egyenlő azzal hogy: saját köteledet adnni a hóhér kezébe),a legtutibb:szexi fehérnemű, az ő méretében.ez mindíg bevállik

2011. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!